Dekoratif Tuğla

Artpietra Kültür Tuğlası, Dekoratif Doğal Tuğla çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif tuğla kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Dekoratif tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dekoratif tuğla, Dekoratif tuğla çeşitleri ve Dekoratif tuğla modelleri ile ilgili bizi arayınız…
 

DEKORATİF TUĞLA MODELLERİ

Duvarlarımızı şekillendiren, renklendiren, bakarken olduğu kadar dokunurken de ruhumuzu okşayan dekoratif tuğla modelleri, birbirinden farklı renk seçenekleriyle, ev ve ofislerimize bambaşka bir ışıltı katıyor. Gelin bu birbirinden güzel dekoratif tuğla duvar dekorasyon malzemesi ile  neler yapabileceğimize bir göz atalım.

Dekoratif Tuğla ile eskimeyen dekorasyonlar

Tarzınıza ve kullanacağınız mekanın yapısına dekorasyonuna uyumlu bir tuğla duvar malzemesi mi arıyorsunuz. Aklınızda pek çok model var ancak hangisini seçeceğinizi bilmiyorsunuz. İşte size, duvarınızı bir sanat eserine dönüştürmenize yardımcı olacak birkaç öneri;

Dekoratif tuğla seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar:

Vintage, retro ya da modern; öncelikle dekorasyonunuzun genel hatlarını ve tarzınızı belirleyin. Mobilya, döşeme ve aksesuarlarınıza göre duvar dekorasyonunuzu belirlemek hem seçiminizi kolaylaştırır hem de doğru bir seçim yapmanızı sağlar.
Seçeceğiniz duvar dekorasyonu silinebiliyor ya da boyanabiliyor olmasına dikkat edin.
Odanızın güneş alma durumuna, aydınlatmasına ve tavan yüksekliğine göre renk ve desen belirleyin.
Odanızın büyüklüğüne göre desen seçin. Küçük ve loş bir odaya koyu renk ve büyük dokulu dekoratif tuğla uygulamak odayı daha küçük ve daha karanlık gösterecektir. Daha sıcak renkler ve fazla detayı olmayan dekoratif tuğla dokuları seçmenizde fayda var.
Zeminde döşeli ya da döşenecek olan parkenin renk ve deseni seçeceğiniz dekoratif tuğla duvar dekorasyonu için çok önemlidir.
Dekoratif tuğla; kültür tuğlası ya da yapay tuğla olarak da bilinmektedir.
Dekoratif tuğla modelleri çimento esaslı olup toz boya pigmentleri ile renklendirmektedir.
Dekoratif tuğla; iç ve dış mekan dekorasyonlarınız da kullanabileceğiniz kaliteli ve ekonomik bir yapı malzemesidir.
Dekoratif tuğla; Doğal tuğlalardan ayırt edilemeyecek kadar gerçekçidir.
Dekoratif tuğla; uzun ömürlü olup kalıcı bir dekorasyon malzemesidir.
Dekoratif tuğla; ile yapılan duvarlarınız ısı yalıtım sağlamaktadır.
Dekoratif tuğla; kanserojen madde içermemektedir.Dekoratif tuğla; istenilen renkte üretilmektedir.
Dekoratif tuğla çeşitleri, dekoratif tuğla doku ve modelleri, dekoratif tuğla satın almak ya da dekoratif tuğla fiyatları ile ilgili bilgi almak  için tıklayınız.

Dekoratif Tuğla Dokuları

Yılların eskitemediği toprak ve kil ile el yapımı olarak üretilen doğal tuğlalardan kalıp alınarak imal edilen Dekoratif tuğla ürünleri beton esaslı bir yapı malzemesidir.
Çimento, pomza ve kum farklı renk pigmentleriyle bütünleştirilir ve Dekoratif tuğla adı altında satışı gerçekleşir. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Dekoratif tuğla tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Eski tarihi eser niteliğinde yapılan yapılarda kullanılan el yapımı tuğlalar günümüz mimarisinde gerek fiyat şartları gerekse uygulama zorluğuyla yerini dekoratif tuğla kaplamalarına bırakmıştır. Dekoratif tuğla ile yapılan yapılar ister istemez değer kazanmaktadır. Evinizi, ofisinizi güzelleştirmek isteyenler için çok avantajlı olan bu dekorasyon ürünü dekoratif tuğla mimarinin vazgeçilmez yapı malzemesi olmuştur.

Dekoratif Tuğla Fiyatları

Dekoratif tuğla beton esaslı olup, çimento kum ve boya pigmentlerinin karışımı sayesinde üretilmektedir. Dekoratif tuğla fiyatları metrekare birimi üzerinden satışı gerçekleşmektedir. Dekoratif tuğla fiyatları ile ilgili metrekare liste fiyatı 90 TL dir. İndirim oranları öğrenmek için öncelikle sipariş vereceğiniz miktarları metrekare üzerinden hesaplamanız gerekmektedir. Her uygulama için ortalama %10 fire payı hesaplanması gerekmektedir.
Proje bazlı fiyatlar için iletişime geçiniz.

'' Arkhestone® Yaşam alanlarınıza değer katar...''
---------------------------------------------------------------------
Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button