Yığma Tuğla

Yığma tuğla 3 farklı renk ve dokuda üretilmektedir. Eskitilmiş görünümü ile sıcacık mekanlar oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Yığma Tuğla doğal tuğlalardan kalıplar alınarak üretilen içeriği çimento, kum ve renk pigmentlerinin bileşimiyle ortaya çıkan dekoratif bir yapı malzemesidir.

Tamburlu Tuğla Dokuları

Stilinizi seçin fark yaratın …

Yığma tuğla nerelerde kullanılır?

Kültür tuğlası dokuları arasında en çok tercih edilen Yığma tuğla modeli tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür Tuğlası – Yığma tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Günümüzde en çok zaman harcadığımız büro ve ofis dekorasyonu için duvar kaplaması seçimlerinde Yığma tuğla mekanı sıcak bir hale getirmektedir. Bu nedenle en çok zaman harcadığımız büro ve ofis dekorasyonlarında duvar kaplaması olarak kültür tuğlası, eski tuğla farklı renk ve dokularda sizi ve ortamın ambiansını değiştirmektedir.

Dış cephe kaplamalarında, bahçe peyzaj tasarımlarında ve villa cephe dekorasyonu tasarımlarında kültür tuğlası, yığma tuğla ile farklılık yaratabilirsiniz.

Yığma Tuğla Çeşitleri

Yığma Tuğla çeşitleri Yığma Tuğla Beyaz, Yığma Tuğla Ekru, Yığma Tuğla Antrasit olarak adlandırılmaktadır. Yığma tuğla çeşitleri arasında en çok tercih edilen modelimiz yığma tuğla Antrasit ve yığma tuğla Ekru modelleridir. Sizde iç ve dış mekan tasarım dekorasyonlarınızda mekanınızın renk uyumu ve görsel zevklerinize göre Yığma Tuğla çeşitleri arasında bir seçim yapabilirsiniz.

Proje ve metrajlı işleriniz için özel renk çalışması yapabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Bu renk çalışması proje ve metrajlı işlerinizde size ek maliyet yaratmayacaktır. İstemiş olduğunuz renk çalışması öncelikle sizlere sunulup, ardından üretim programına alınacaktır.

Yığma Tuğla Fiyatları

Doğal tuğla ile kıyaslandığında yığma tuğla fiyatları çok daha ekonomik ve uygulaması daha pratiktir. 1’er m2 lik kutularla teslim edilen yığma tuğla fiyatları ortalama olarak uygulama maliyeti ile birlikte 120 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Metrekare fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurmanız gereken noktalar uygulama yapılacak yenin metrajı ve uygulama yapılacak zeminin yüzeyidir. Boyalı zeminlerde ya da mantolama üzerine yapılacak zeminlerde uygulama maliyetleri artacaktır.

Yığma tuğla fiyatları doku ve renk çeşitliliğine göre değişmez. Yapılacak olan alanınızda eğer kolon kaplanacak ise köşe detaylari için üretilmiş köşe tuğlası kullanılması tavsiye edilmektedir. Yığma Tuğla fiyatları köşe detayı ile birlikte maliyetlerin biraz daha artmasına sebep olur ancak bir o kadarda gerçekçi görüntüye bürüneceğini hatırlatmak isteriz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde yapmış olduğumuz referans ve kültür tuğlası uygulaması yapılmış yerlerle ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

“Stilinizi seçin fark yaratın … Tabiat bize yapının temel malzemesini vermiştir. Bize sadece onu işlemek kalmıştır. Arkhestone sizleri bekliyor…“