Tuğla Duvar Paneli

Binalar içerisinde sıkılan kişilerin genellikle yaşam alanlarına daha fazla doğallık katmaya çalıştıkları büyük bir gerçek. Bunu bilen dekorasyoncular ise daha doğal ve daha yaşanılası alanlar elde etmek adına var güçleri ile çalışmaya devam ediyorlar. İşte bu çalışmalardan biri olan sunulan Tuğla duvar paneli her geçen gün yenilenen modelleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Taş dokuları, Tuğla dokuları ve daha fazlasını doğa sevenlerle buluşturan çeşitli dekorasyon adresleri bulunduğu gibi modern dokunuşların hakim olduğu dekoratif duvarlar da sunulabiliyor.

Dekoratif Duvar Paneli

Her insanın zevki farklı olduğundan dolayı bu konuyu dikkate alan üreticiler Dekoratif Duvar Paneli modelleri konusunda oldukça farklı seçenekler sunmaya başladılar. Kimileri için geleneksel brokar ya da Osmanlı desenler öne çıkarken kimileri için country ya da vintage desenler öne çıkmaya devam ediyor. TV Ünitesi, Yatak odaları için üretilen desenler ile banyo ve ya tuvalet için üretilen desenlerde farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle seçim yapacak olan kişilerin zevkine uygun bir model bulması hem daha kolay hem de daha zor bir hale gelebiliyor. Sosyal yaşantınızda dinlenmek amacıyla gittiğiniz Cafe dekorasyonunda Tuğla duvar panellerine uygulamalarını tercih etmektedirler.

Fiberglass Panel

Yaşam alanlarınızı farklılaştırmak isteyenler için Fiberglass Panel duvar dekorasyonunuz da tamamlayıcı bir yapı malzemesidir. Hafiftir iç ve dış mekanlarınız da duvarlarınıza ağırlık vermeyecektir. Doğal tuğla duvarlardan dokular alınarak birebir aynı efekti vermektedir. Kullanımı ve montajı kolaydır.
Duvar Paneli modelinizi seçtikten sonra geriye usta seçiminiz kalıyorsa duvar paneli ustası olarak sizlere yardımcı olacak olan adresimize tıklayabilirsiniz. Uygun fiyatlı taş, tuğla duvar panelleri ve işinde başarılı ustalar ile sıkıntı yaşamadan yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Size bu konuda çeşitli seçenekler ve uygun fiyatlar sunacak olan sayfamıza uğramayı ihmal etmeyin.

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz. Ataşehir ilçesinde Kafe, restaurant, villa, kuaför salonu, spor salonu, güzellik merkezi, Ofis, mağaza, ev dekorasyonu yapan Arkhestone Dekoratif Taş-Tuğla Duvar Kaplamaları olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dekoratif Taş, Doğal Taş, Kültür Taşı, Dekoratif Tuğla, Yapay Tuğla, Doğal Tuğla, El yapımı Doğal Tuğla, Klinker Tuğla, Panel Kaplama, Taş Görünümlü Panel Kaplama, Tuğla Görünümlü Panel Kaplama, Brüt Beton Görünümlü Panel Kaplama, Ahşap Görünümlü Panel Kaplama, Doğal Taş Görünümlü Panel Kaplama ürünleriyle cephe kaplama konusunda zengin ürün çeşitleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 3 244 244
0536 835 84 07
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.