DUVAR PANELLERİ VE ÇEŞİTLERİ
Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız

Kossestone Duvar Kaplama Panelleri Hakkında ...

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Doğal taş dokusuna ve görünümüne sahiptir, dokunulduğunda birebir doğaltaş dokularını yansıtabilen duvar kaplama panelleri beton görünümlü panel, tuğla duvar paneli veya taş duvar kaplama paneli tamamen doğallık hissi verir.  

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Fiberglas, polyester, mastik ve doğaltaş tozundan imal edilmiştir. Pvc, köpük, mdf kaplama tarzı uygulama olmayıp doğal taş değildir. Ağırlık olarak cephenize ağırlık vermeyecektir. Ortalama panel m2 ağırlığı 8 kg/ m2 dir.  

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Alev almaz, yangına dayanıklıdır.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; zararlı ışınlardan etkilenmez, dış cehpe kaplaması olarak kullanılabilir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Doğal taş, tuğla veya betona kıyasla çok hafiftir, ortalama ağırlık 7-8 kg/m2 düzeyindedir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; spiral yardımıyla istenilen ölçülere göre kesilebilir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Panel uygulama vida ve dübel gibi yardımcı malzemeler ile, alçıpan, betopan vb bitmiş duvarlar ve tavanlarda her türlü yüzeye uygulanabilir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez, mutfak ve banyo gibi hijyen gerektiren mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Birleşim yerlerinde, yapısında taş tozu ihtiva eden özel mastik dolgusu kullanılarak birleşim alanları profesyonel biçimde kapatılır.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Diğer kaplama malzemelerine kıyasla ince fakat mukavemeti yüksektir. Darbelere karşı dayanıklıdır ve darbe emici özelliğe sahiptir.

Kossestone Duvar kaplama panelleri; Temizlenmesi kolaydır, yıkanabilir, silinebilir. Kesinlikle solma meydana gelmez. Su ve nemden kesinlikte etkilenmez.

Dekoratif, Taş panel, Taş panel kaplama, dekoratif taş panel kaplama, doğal taş panel kaplama, taş görünümlü panel, taş görünümlü panel kaplama, doğal taş görünümlü panel kaplama, doğal taş paneller, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplama, taş görünümlü duvar panelleri, dekoratif taş paneller, taş duvar paneli, taş duvar panel kaplama, taş duvar panel fiyatları, fiberglas taş duvar panelleri, fiyatları, modelleri için arayınız.

Dekoratif, Tuğla panel, tuğla panel kaplama, dekoratif tuğla panel kaplama, tuğla görünümlü panel, tuğla görünümlü panel kaplama, doğal tuğla görünümlü panel, doğal tuğla görünümlü panel kaplama, doğal tuğla paneller, tuğla görünümlü duvar, tuğla görünümlü duvar panelleri, tuğla görünümlü duvar Kaplama, tuğla görünümlü duvar kaplama panelleri, tuğla görünümlü dekoratif duvar, tuğla duvar paneli, tuğla duvar kaplama paneli, tuğla duvar fiyatları, tuğla duvar kaplama panelleri fiyatları, fiberglas tuğla duvar panelleri fiyatları, çeşitleri, modelleri için arayınız.

Dekoratif, Brüt beton panel, Brüt beton görünümlü panel kaplama, Brüt beton duvar kaplama, Brüt beton sıvalı duvar paneli, Brüt beton duvar panelleri, Ham sıva panel kaplama, Beton duvar kaplama paneli, cafe brüt beton duvar kaplama, polyester brüt beton görünümlü panel kaplama, fiyatları, dokuları, modelleriiçin arayınız.

Dekoratif, Ahşap panel, Ahşap görünümlü duvar kaplama, Ahşap desenli panel kaplama, Ahşap dekorasyon, Ahşap Duvar panelleri, Ahşap panel kaplama, Dekoratif ahşap panel kaplama, Fiberglas Ahşap panel kaplama, Polyester Ahşap panel kaplama, fiyatları, modelleri, dokuları, çeşitleri için arayınız.

Kossestone Duvar Kaplama Panelleri ile ister iç mekan ister dış mekan duvarlarınızı dekoratif olarak kaplayabilirsiniz. Cafe, ( Kafe ), Bar, Restaurant, Salon, Mağaza, ofis, spor salonu, kuaför dekorasyon tasarım konusunda duvar kaplama konusunda satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Marmara Bölgesinde bayilik almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. İç mekan ve dış bahçe duvarlarınızda panel kaplama uygulama ve referanslarımız için tıklayınız.

ARKHESTONE Duvar Panelleri

Ataşehir Showroom

3004 Cadde No. 109/B Ataşehir / İSTANBUL 0216 324 42 44 0538 401 31 64 0536 835 84 07

Instagram/arkhestone

Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

salon duvar panelleri çeşitleri

Salon duvar panelleri hakında

Duvar panelleri brüt beton hakında

Son zamanlarda moda olan ve talep edilen duvar panelleri, bu yoğun ilgiden kaynaklı birçok seçeneğiyle karşımıza çıkmakta. Sadece dış ekanlarda değil iç mekânlarda da taş görünümü elde etmemizi sağlayan brüt beton panel yaşadığımız mekânı şık ve estetik açıdan hoş göstererek mekânın enerjisini arttırmaktadır. Mekânlarda dinamiklik ve farklılık sağlayan duvar panelleri mekânın daha orijinal ve tasarlanmış görünmesini sağlamakta. Şehrin yoğunluğunda sıkışmış dairelerde doğal taşlardan yapılmış duvar taşı kaplamasıyla bahçeden bir köşe yaratabilirsiniz. İç ve dış mekânlarda kullanılabilen duvar taşları mermer ve travertenden yapılan çeşitleri popüler olmak üzere kireçtaşı, tuğla, granit ve başka doğal taşlardan yapılabilmekte. Antik eskitme görünümlü, parlak ve simli görünümlü, alaca renkli ya da karışık renkli görünümlü çeşitleri bulunmaktadır. Duvar taşları m2 bazlı fiyatlandırılıp satılmakta ve fiyatları doğal taşın cinsine, kesimine ve kalitesine göre değişmektedir. Uygulamasında ise profesyonel işçilik hizmetlerinden yardım alınmalıdır.

Salon duvar paneli

Salonunuzun bir duvarını ya da kolon, şömine arkası, TV arkası gibi bir kısmına uygulayabileceğiniz duvar panelleri salonunuza değişik bir hava katacak ve mekânların ayrışmasını sağlayacaktır. Duvar taşları çeşitleri arasında patlatma duvar taşları kullanım ömrü uzun olan, bakımı ve temizliği kolay bir çeşittir. Salon duvar paneli çeşitleri arasında her mekânda kullanılabilen bir çeşit olması ve temizlik kolaylığı sebebiyle en çok tercih edilendir. Fileli ve filesiz çeşitleri bulunur. Fileli patlatma duvar taşları daha düzenli ve derli toplu bir görünüm sağlamakla birlikte uygulaması da daha kolaydır. Filesiz patlatma duvar taşları ile ise taşların tek tek uygulanabilmesi sebebiyle duvar özel dizayn edilebilir. İşçiliği ve uygulaması zor olmasıyla birlikte farklı ve marjinal görünüm elde edebilirsiniz. Patlatma taşlarda genelde mermer, kireçtaşı ve traverten kırılıp düzgünleştirilerek elde edilir. Salon duvar taşlarının 3d uygulamalı duvar taşları çeşitleriyle yaşam alanınıza derinlik ve dinamiklik katabilirsiniz. Salonunuza uygun renkte seçeceğiniz doğal taşın kendisine özgü renk geçişleri ve dokusu mekâna doğallık katacaktır. Dilerseniz birden fazla renkten oluşan doğal duvar taşı blokları çeşitleri de bulunmaktadır. Kayrak duvar taşları ya da granit salonda pek tercih edilmez.
Taş Tuğla Duvar Panel Kaplama

Taş Duvar Paneli Kaplama

Teknolojik yenilikler mekânlarda insanlara üst düzeyde bir konfor sağlasa da, doğadan ve tarihten kopuk bir yaşam alanı insanları mutlu etmiyor. Bu nedenle insanlar mekânlarında ve çevrelerinde tarihi dokuları, doğanın güzelliklerini yaşatmak istiyor. İşte bu görselliği sağlayan taş duvar panel  uygulamaları son yılların trendi oldu. Yüzlerce yıl binalarda yapı malzemesi olarak doğal taş ve tuğlalar kullanıldı. Günümüzün yapı teknolojileri ise buna uygun değil. Ama yüzlerce farklı doku ve renk özelliği olan taş çeşitlerinin verdiği görselliği artık taş paneller de vermektedir. Taş paneller doğal taş tozları, fiberglas ve polyester karışımıyla üretiliyor.

duvar panelleri

Yine eski, sıvası dökülmüş, tam veya kırık tuğla görüntüsüne sahip taş panel ve  duvar kaplama panelleri  ile mekânlar otantik bir görünüme sahip oluyor. duvar panelleri ve brüt beton kaba inşaatı bitmiş her tür yapının iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılabiliyor. Duvar panelleri Yağmur, kar, güneş, sıcak, soğuk gibi iklim şartlarından etkilenmiyor. Doğal taşlara göre çok daha hafif ve ince yapıya sahiptir ve uygulaması kolayca yapılıyor. Uygulama alanında alan kaybı olmuyor. Uzun ömürlü oldukları için boya badana gibi maliyetleri ortadan kaldırıyor. Isı ve ses yalıtım özellikleri bulunuyor ve ayrıca izolasyon maliyetleri çıkarmıyor. Gerçek doğal taş ve tuğla görünümünde olan paneller sağlık açısından da hiçbir sorun yaratmıyor. Renkleri solmuyor, temizliği kolay yapılıyor. Temizlik için su yeterli oluyor.  brüt beton görününlü panel  bu özellikler nedeniyle hem iç mekân duvarlarına hem de dış cephe duvarlarına uygulanabiliyor. Bütünlüklü bir yapıları olduğu için tamamen doğal bir görsellik ortaya çıkıyor. Esnek yapısı sayesinde de kemer, kolon, sütun gibi yerlere de uygulama kolaylığı bulunuyor. taş panel  kolayca sökülüp tekrar monte edilebilir. Bu nedenle brüt beton duvar panelleri vitrin, stant, fuar gibi yerlerde dekorasyon için ideal bir çözüm oluyor. Söküldükten sonra sadece vida delikleri kalır, cepheye başka bir zararı olmaz. Paneller arasındaki birleşim yerlerinde devamlılık vardır, görsellik bozulmaz. Yeni yapı projelerinde ve restorasyon projelerinde en çok tercih edilen kaplama seçeneğidir. Artık evlerde, ofislerde, cafe ve restoranlarda, otellerde, kamu binalarında, mağazalarda taş ve tuğla panel kaplamalarını daha sık görmekteyiz. Arkhe stone olarak 100 lerce brüt beton  panel , taş duvar , taş panel ve duvar kaplama panelleri dokuları ve çeşitlerinin satışını yapmaktayız