Country Stone Dekoratif Taş Duvar Kaplaması Modelleri-Fiyatları

İnsanoğlu yaratılış gereği zevk ve dizayn yeteneğine sahiptir, taş devrinden bu güne kadar bunun izlerini görmek mümkün, küpler, kolyeler, duvar resimleri, biblo tarzı eşyalar, sürekli hayatımızın bir yerinde yaşadıkları yeri kendine has zevklerle dizayn etmek hep hayatlarımızda süre gelmiştir. Bu ihtiyaç yüz yıllar boyunca hiç değişmemiş gelişerek devam etmiştir. Farklı gelir seviyesindeki insanlar kendi bütçeleri ölçüsünde bu alanda bir şeyler yapmış evini dekore etmiş ve düzenlemiştir. Bu gün ise ileri teknoloji sayesinde bu olanaklar sınır tanımadan artmış ve hayatımızın her alanında hızla yayılmaya devam etmiştir. Bu günde evlerimizi duvarlarını geçmişte olduğu gibi dekore etmekteyiz. Country Stone Dekoratif Taş Duvar Kaplaması tam bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır. Bu dekore etme konusunda kendi başına bir alan haline gelen duvar süsleme, duvar kaplama alanı da bu gelişimden payını almıştır. Hemen hemen her evde artık duvar kaplama da kullanılmaya başlayan dekoratif taş mevcuttur. Bir birinden güzel dekoratif duvar kaplamaları evimizin salonunu odalarını süslemeye devam etmektedir.

Binalar içerisinde sıkılan kişilerin genellikle yaşam alanlarına daha fazla doğallık katmaya çalıştıkları büyük bir gerçek. Bunu bilen dekorasyoncular ise daha doğal ve daha yaşanılası alanlar elde etmek adına var güçleri ile çalışmaya devam ediyorlar. İşte bu çalışmalardan biri olarak sunulan dekoratif tuğla ve dekoratif taş her geçen gün yenilenen modelleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Taş dokuları, Tuğla dokuları ve daha fazlasını doğa severlerle buluşturan çeşitli uygulamalar bulunduğu gibi modern dokunuşların hakim olduğu dekoratif duvarlar da sunulabiliyor

Country Stone Dekoratif Taş Duvar Kaplaması Modelleri-Fiyatları

Country Stone dekoratif taş duvar kaplaması İle Eviniz Farklı Görünsün. Herkes şık bir eve sahip olmak ister. Hayalinizdeki şık eve sahip olmakta sanıldığı kadar zor değildir. Bunun için biraz zaman ayırmanız ve bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Günümüzde hemen hemen her dekorasyon uzmanı, bir eve, cafe’ye restorana farklı bir görünüm kazandırdığı zaman çözümü dekoratif duvar kaplamalarında bulmaktadır. Sizde uygun bir kültür tuğlası ya da dekoratif taş kullanarak evinizi istediğiniz görünüme ulaştırabilirsiniz. Sadece seçeceğiniz kültür tuğlası ve dekoratif taş modelinin evinize ve mobilyalarınıza uygun olması yeterli olacaktır. Uzman usta ekiplerimiz tarafından yapılacak olan uygulama sonrasında istediğiniz şık ve ferah mekânlara sahip olabileceksiniz.

Country Stone Dekoratif Taş Duvar Kaplaması Modelleri-Fiyatları

Dekoratif taş modelleri güzel ve kolay bir şekilde uygulamanın Arkhestone Dekoratif taş Kaplamaları ile mümkün olmasından dolayı, birinci kalite ürünleri alarak zarafetin mekânlarınızın her noktasına yansımasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bir çok mekânda kullanılan ( Chakra, Mado, New Balance, Bafetto Pizza, Rumeli Çikolatacısı, Mavi Jeans, Develi restaurant, Loft, Beeves Burger, Grill Polonez, US Polo, Hayal Kahvesi, Kahve Diyarı, Lunch Box Cafe, Papa Johns pizza, Dilek Pastanesi, HD İskender, Filizler Köfte, Kuzu Beyi Kuzu Çevirme, Bibuçuk Cafe,Doğtaş Mobilya, Suadiye otel) dekoratif taş, dekoratif tuğla çeşitleri arasından seçimlerinizi yapmanız ve bu modelleri de evinizde görmeniz için tıklayınız.

Country Stone Dekoratif Taş Duvar Kaplaması Modelleri-Fiyatları

Country Stone Dekoratif Taş duvar kaplaması fiyatları için Ataşehir‘deki showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, Birbirinden farklı dekoratif taş modellerini de sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.
Dekoratif taş çeşitleri ve fiyatları için Ataşehir’deki showroom mağzamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

dekoratif taş-dekoratif taşlar-dekoratif taş kaplama-dekoratif taş kaplamaları-dekoratif taş fiyatları- modelleri-çeşitleri- dokuları-taş dekorasyon-uygulama-dekoratif taş-duvar-dekoratif taş duvar-country-stone kültür taşı-kültür taşı-dekoratif kültür taşı-kültür taşları-yapay taş-kültür taşı kaplama-fiyatları-modelleri-çeşitleri-dokuları-dekorasyon-uygulama-kültür taşı duvar kaplama-kültür taşı duvar kaplamaları