Şahtaş El Yapımı Tuğla İstanbul Bayi- Arkhestone

Şahtaş. El yapımı tuğla İstanbul Bayi Arkhestone Dekoratif Tuğla Kaplamaları tarafından yapılmaktadır. El yapımı tuğla kaplama 1200 derece ısılarda % 100 insan gücü ve emeğiyle yapılan dekoratif kaplama malzemesidir.

Şahtaş El Yapımı Tuğla Kaplama

Dekoratif amaçlı iç ve dış mekan kaplama tuğlası olarak okul, hastane, bina cephelerinde ve restorant, mağaza zincirlerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Dekorasyona önem veren iç mimarlar duvar kaplaması seçiminde doğal tuğla ile eskitme dekor vermeyi tercih etmektedirler. Şahtaş El yapımı tuğla Kaplama malzemesi olarak ürettiği tuğla malzemeleri ile 30 sene garanti vermektedir.

Şahtaş El Yapımı Tuğla Doğal Tuğla

Doğal tuğla yapılarımızın temel malzemesi olmaktan çıkmış şimdilerde dekoratif olarak duvarlarımızı süslemektedir. Harman tuğla, antik tuğla, rustik tuğla olarak bilinen bu yapı malzemesi üretimden işçiliğe kadar her noktada insan emeği sayesinde günümüz yaşam koşullarına uygun şekilde tasarlanıp kullanıma sunulmuştur.

Şahtaş el yapımı seramik karolar, restorasyon tuğlası, taban tuğlası, yer zemin taşı ve çatı kiremitleri konusunda sınıfında 1 numara olmuş, kendini ispatlamış bir firmadır.
İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz noktalarımız ve referanslarımız için bizimle irtibata geçin…
Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.