Pendik | Dekoratif Tuğla-Kültür tuğlası-Kaplama Tuğla

Dekoratif tuğla duvar kaplamada farklı ebat ve dokular yer almaktadır. Dekoratif tuğlalar krem, beyaz, gri, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri de son derece göz alıcıdır. Karar verme konusunda işi kolaylaştıran ise Dekoratif tuğla duvar kaplama örnek ve katalogları olmaktadır. Dekoratif tuğla- kültür tuğlası-kaplama tuğla Pendik ilçesinde seçenekleri zevklere göre uygulamaktadır.

Dekoratif tuğla, iç ve dış mekânlarınıza duvar dekorasyonun da doğal taş ürünlerinden sonra, doğal görünümü sayesinde en çok tercih ettikleri duvar kaplama ürünüdür. Kaplama tuğla diğer adıyla kültür tuğlası ya da yapay tuğla olarak adlandırılmaktadır.

Dekoratif Tuğla-Kültür tuğlası-Kaplama Tuğla | Pendik 

Kültür tuğlası Pendik ilçesinde , genellikle doğal ürünlerin uyarlaması şeklindedir. Doğada bulunan taşlardan ilham alınarak modelleme işlemleri yapılır.

Dekoratif Tuğla renkleri, aynı şekilde doğada bulunan taşın o canlılığını ve doğal görüntüsünü sağlayabilmek renk olarak da gerçeği anımsatması gerektiği için doğadaki renklerinin de dekoratif tuğla aktarılmasını gerektirir. Bu nedenle Dekoratif tuğla modelleri ve kültür taşı, kültür tuğlası, yapay taş, taş duvar, kaplama tuğla, tuğla duvar, eski tuğla, antik tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif Tuğla-Kültür tuğlası-Kaplama Tuğla | Pendik 

Dekoratif tuğla-kültür tuğlası-kaplama tuğla Pendik ilçesinde diğer adıyla kolay montaj ve de-montaj işlemine sahiptir duvarınıza çok fazla ekstradan bir yük getirmez istediğiniz zaman kaldırabilir ve yerine başka bir kaplama ürünü yapabilirsiniz.

Pendik | Dekoratif Tuğla-Kültür tuğlası-Kaplama Tuğla

İsterseniz farklı dekoratif amaçlar için kullanabilirsiniz kültür tuğlaları kesilebilir durumdadır. Duvarınıza gömme şık bir tv ünitesi ya da kitaplık yapabilirsiniz güzel bir aydınlatma ile doğal ve dekoratif bir görüntüye sahip olacaktır.

Dekoratif tuğla ile isterseniz odanızı bile bölebilirsiniz bölme duvar olarak kullanabilir ve profiller ile birlikte sütun ve kemerlere kaplama işleminde kullanabilirsiniz. Dekorasyon zevkinize uygun şekilde derz tekniği ile değişik ambianslar oluşturabilirsiniz.

Şömine gibi dekoratif amaçlar için kullanılan yerlerde en çok tercih edilen duvar kaplama ürünü dekoratif tuğlalardır. Dekoratif tuğla, Kültür tuğlaları dış cephe duvar kaplamalarında, ev, ofis, cafe, restoran, mağaza, otel, okul, hastane gibi mekânların iç cephe dekorasyonlarında kullanılıyor. Bahçe duvarlarında, şömine, barbekü, ocak duvarlarında, tv ünitesi arkasında da kullanılıyor. Farklı kombinasyonlarla farklı dekorasyonlar yaratılabiliyor. Otantik, şık, modern bir mekan için en doğru tercih kültür tuğlalarıdır.

Pendik Dekoratif tuğla-Kültür tuğlası Kaplama Tuğla ve uygulama işlemlerini uzman kadromuzla yapmaktayız.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone