DETAY ELEMANLARI

StoneWrap, projenizde gereksinim duyacağınız detay elemanlarını da üretiyor. Traverten ve mermer dokusundaki bu tamamlayıcı ürünler, kusursuz tasarımlar için en büyük yardımcılar.

Gri, krem ve kahve tonlarında üretilen bu detay elemanları, kültür taşı uygulamasının yanı sıra, boya ve yalı baskısı gibi birçok cephe kaplamasında da benzersiz çözümler sunar.

Pencere Detay Elemanları ( Söve )

Pencere Sövesi

Pencere Sövesi

Projelerinizde Pecere detay elemanları olarak kullanmayı planladığınız alan ölçülere uygun beton esaslı olarak dökümü gerçekleşen 12×50 cm boyutlarında pencere detay elemanı ortalama ağırlığı 7 kg dır. Sağ söve, sol söve ve düz söve olarak siparişlerinizi verebilir ya da pencere ölçülerinizi paylaşmanız halinde sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. İster villa, bağ evi ya da pencere detayı olarak kullanmak istediğiniz diğer ürünlerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Uygulama ve görseller için için tıklayınız.

Pencere Detay Elemanları ( Denizlik )

Pencere altlığı

Pencere Denizlik

Projenizde pencerenin al etek kısmında Pencere Detay Elemanları olarak Denizlik kullanmayı planlıyorsanız ürün renk ve doku konusunda karar veremediyseniz sizlere yardımcı olabiliriz. Pencere detay elemanı olan denizlik ürünü 10×50 cm boyutlarında ortalama ağırlığı 9 kg dır. Proje ve ayrıntılı görseller için tıklayınız.

Pencere Detay Elemanları ( Kilit Taşı )

pENCERE TACI

Pencere Kilit TAŞI

Projenizde pencere detay elemanları olarak kilit taşı ürünümüzü pencerenizin üst orta kısmına tac olarak yerleştirerek görselliği farklı bir hale getirebilirsiniz.

Pencere Detay Elemanları ( Pencere Pervazı )

Pencere Pervazı

PENCERE PERVAZI

Projenizde pencere detay elemanları olarak Pencere pervazı ürünümüzü pencerenizin 4 köşe kısımlarına uygulayarak pervaz alanlarını dekoratif hale getirebilirsiniz. 15×50 cm uzunluğunda olan ürünümüz ortalama olarak 4,5 kg ağırlığındadır.

Pencere Detay Elemanları ( Pencere Pervazı )

Taş duvar kaplama uygulaması için özel üretilmiş priz kutusu uygulama görselliğinizi tamamlayıcı bir detay elemanı olup mükemmel bir detay elemanıdır.