Parke Taşı

dekoratif taş
Manavgat Taşı
Eylül 25, 2017
dekoratif kültür taşı
Rustik Taşı
Eylül 25, 2017
Show all

Uygulama Resimleri

Arkhestone ; Dekoratif Taş Parke Taşı 5 farklı renk ve dokuyla mekanınızda sıcaklık katmak için tasarlanmıştır.

Country Stone; Parke Taşı Ilgıt, Parke Taşı Amasra, Parke Taşı Serik, Parke Taşı Karaltı, Parke Taşı Mercan olarak farklı renk ve dokularda üretilmektedir.

Dekoratif taş soğuktan, sıcaktan, nemden, sudan, güneşten etkilenmediği için her ortamda uygulanabilir. Salon duvarı, tv ünitesi arkası, kolon, mutfak tezgâh arkası, şömine, barbekü, ocak duvarı, balkon duvarı, ofis duvarları, kafe ve restoran duvarları, bina girişleri gibi farklılık yaratmak istenilen her yere uygulanabilir. Uygulaması oldukça kolay olsa da kusursuz bir uygulama için deneyimli bir usta gerekir. Dekoratif doğal taşlarda yüzlerce form ve renk çeşitliliği olduğu için her mekâna özgü dekorasyonlar ortaya çıkar. Uzun yıllar sorunsuz, zahmetsiz bir kullanımı olduğu için ayrıca mekânlarda boya badana, bakım gibi masraflarınız olmaz.

 

Arkhestone ve Dekoratif taş kaplamaları; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Taş Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Taş Duvar Kaplama ve Dekoratif Taş, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif taş kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür taşları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.