taş duvar country stone
Doruk Taşı
Eylül 28, 2017
Kültür taşı satışı
Geçmeli Kayrak Taşı
Eylül 28, 2017
Show all

Uygulama Resimleri

Arkhestone ; Dekoratif Taş Geçmeli Kale Taşı 6 farklı renk ve dokuyla mekanınızda sıcaklık katmak için tasarlanmıştır.

Country Stone; Geçmeli Kale Taşı Kepenek, Geçmeli Kale Taşı Nilüfer, Geçmeli Kale Taşı Asos, Geçmeli Kale Taşı Oltu, Geçmeli Kale Taşı Kınık, Geçmeli Kale Taşı Hasatolarak farklı renk ve dokularda üretilmektedir.

Dekoratif taş soğuktan, sıcaktan, nemden, sudan, güneşten etkilenmediği için her ortamda uygulanabilir. Salon duvarı, tv ünitesi arkası, kolon, mutfak tezgâh arkası, şömine, barbekü, ocak duvarı, balkon duvarı, ofis duvarları, kafe ve restoran duvarları, bina girişleri gibi farklılık yaratmak istenilen her yere uygulanabilir. Uygulaması oldukça kolay olsa da kusursuz bir uygulama için deneyimli bir usta gerekir. Dekoratif doğal taşlarda yüzlerce form ve renk çeşitliliği olduğu için her mekâna özgü dekorasyonlar ortaya çıkar. Uzun yıllar sorunsuz, zahmetsiz bir kullanımı olduğu için ayrıca mekânlarda boya badana, bakım gibi masraflarınız olmaz.

 

Arkhestone ve Dekoratif taş kaplamaları; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Taş Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Taş Duvar Kaplama ve Dekoratif Taş, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif taş kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür taşları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Country Stone Kültür Taşı; Dekoratif Taş, Dekoratif Kültür Taşı, Dekoratif Doğal Taş, Kültür taşı, Yapay taş, Taş Kaplama, Taş Duvar, Taş kaplama, Taş duvar kaplama olarak ta adlandırılmaktadır. Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.