kaplama tuğla duvar modelleri
Caria Brick Duvar Paneli
Eylül 29, 2017
Brüt beton panel duvar doku
Cemento Axedo Duvar Paneli
Eylül 29, 2017
Show all

Uygulama Resimleri

Arkhestone ; Duvar Panelleri Castelle Soli 3 farklı renk ve dokuyla mekanınızda sıcaklık katmak için tasarlanmıştır.

KosseStone; Castelle Soli Ocre, Castelle Soli Umred, Castelle Soli Signal Grey olarak farklı renk ve dokularda üretilmektedir.

Duvar Panelleri , hafif yapısı, zemin hariç iç ve dış mekanlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü dekoratif doğal taş görünümlü dekorasyon ürünüdür. Uygulaması oldukça kolay olsa da kusursuz bir uygulama için deneyimli bir usta gerekir. Duvar Panelleri  yüzlerce form ve renk çeşitliliği olduğu için her mekâna özgü dekorasyonlar ortaya çıkar. Uzun yıllar sorunsuz, zahmetsiz bir kullanımı olduğu için ayrıca mekânlarda boya badana, bakım gibi masraflarınız olmaz. Görüntü ve dokusuyla doğal taş, tuğla,beton ve ahşap efekti verebilen, dokunulduğunda gerçek doğal taş,tuğla,beton ve ahşaptan ayırt edilmeyecek, %100 doğal doğal taş ,tuğla ve ahşap doku ve derinliğine sahip olan KosseStone paneller özel tasarım ve üretim teknikleri 60’ın üzerinde modeli ile birebir, doğadan esinlenerek,doğal taş,tuğla ve ahşap dokusuna ve görüntüsüne sahiptir.

Arkhestone ve Dekoratif taş kaplamaları; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Duvar Panelleri Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Duvar Panelleri ve Fiberglass Panel Kaplama, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif taş kaplama, uygulamaları, iç cephe, taş duvar panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon Duvar Panelleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

KosseStone Duvar Panelleri; Taş duvar paneli, dekoratif duvar paneli, Fiberglass Panel, Polyester Panel olarak ta adlandırılmaktadır. Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.