İç ve Dış Cephe Kaplama Taşları – Arkhestone Dekoratif Taş

Taş kaplama modelleri, iç mekan duvar tasarımları ve dış cephe tuğla kaplamaları Country Stone kültür taşı kalitesi ile sağlanmaktadır. İç ve dış cephe kaplama taşları aynı zamanda tv ünite arkası duvar dekorasyon kaplaması, salon taş duvar, mutfak bölümleri taş duvar kaplama ile farklı dekorasyonlar sağlarken binaların dış cephelerinde de taş duvar kaplama uygulamaları için fiyat teklifi alabilirsiniz. Country Stone kültür taşı modelleri ile farklı doku ve ölçülerde seçenekle her seçenekte farklı renkleri ile ister malzeme temini ister anahtar teslim şeklinde hizmet alabilirsiniz. Taş duvar modellerini görebileceğiniz Ataşehir Showroom iletişim 0216 3 244 244 veya 0538 401 31 64 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Taş kaplama modelleri ve fiyatları için tıklayınız…
Taş panel kaplama modelleri ve fiyatları için tıklayınız…

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası- Dekoratif taş uygulama referanslarımız…
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası – Dekoratif kültür taşı uygulama referanslarımız…
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.