dekoratif tuğla-dekoratif tuğlalar-dekoratif tuğla kaplama-fiyatları-dokuları-modelleri-çeşitleri-uygulama-iç mimari dekorasyon-dekoratif tuğla kaplamaları-dekoratif tuğla duvar-dekoratif tuğla duvar kaplamaları-dekoratif tuğla duvar kaplama-fiyatları-çeşitleri-dokuları-modelleri-uygulama-dekorasyon-m2 fiyatı-stonewrap kültür tuğlası-kültür tuğlası-kültür tuğlaları-kültür tuğlası kaplama-kültür tuğlası kaplamaları-kültür tuğlası kaplama-modelleri-çeşitleri-dokuları-fiyatları-uygulama-dekorasyon-iç mimari-kültür tuğlası duvar kaplama-kültür tuğlası duvar kaplamaları-kültür tuğlası duvar kaplama-eski-eskitme-harman-antik-yapay-çıkma-doğal-ateş-yığma-dekor-barok-retro-kırık-siyah-sarı-beyaz-kırmızı-osmanlı-selçuklu-istanbul-tuğla-horosan-şömine-ingiliz-restorasyon-baca-fırın-tuğlası

Granulbrick G20-30 Kültür Tuğlası

Dekoratif tuğla duvar kaplaması Granulbrick G20-30 serisi 8 farklı renk ile üretilmektedir. Dekoratif Tuğla – Kültür tuğlası modelleri, çeşitleri, fiyatları ve uygulaması hakkında iletişime geçebilirsiniz.

[robo-gallery id=”293″]

Granulbrick G20-30 Kültür Tuğlası-Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama

[robo-gallery id=”420″]

Dekoratif tuğla duvar kaplama Granulbrick G20-30  Tuğla serisi ebatları ve dokusu itibari ile zarafeti temsil eder. Dekoratif  Kültür Tuğlası G20-30 serisi Duvar Kaplamaları uygulama alanları Ev, ofis, mağaza, villa, kır evi, cafe, restoran, kuaför, pastane, otel, okul, hastane dekorasyonu gibi her tür mekânda kullanılır. Mekâna şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında,iç mimari dekorasyon, şömine uygulamalarında, kolidorda, plazma tv arkasında, yatak odasında, teras duvarlarında,  Huzurlu, sakin, sağlıklı, doğal mekânlar ortaya çıkıyor.