Eski Tuğla

Eski tuğla 7 farklı renk ve dokuda üretilmektedir. Eskitilmiş görünümü ile sıcacık mekanlar oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Eski Tuğla doğal tuğlalardan kalıplar alınarak üretilen içeriği çimento, kum ve renk pigmentlerinin bileşimiyle ortaya çıkan dekoratif bir yapı malzemesidir.

Eski Tuğla Dokuları

Stilinizi seçin fark yaratın …

Eski tuğla nerelerde kullanılır?

Kültür tuğlası dokuları arasında en çok tercih edilen eski tuğla modeli tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür Tuğlası – Eski tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Günümüzde en çok zaman harcadığımız büro ve ofis dekorasyonu için duvar kaplaması seçimlerinde eski tuğla mekanı sıcak bir hale getirmektedir. Bu nedenle en çok zaman harcadığımız büro ve ofis dekorasyonlarında duvar kaplaması olarak kültür tuğlası, eski tuğla farklı renk ve dokularda sizi ve ortamın ambiansını değiştirmektedir.

Dış cephe kaplamalarında, bahçe peyzaj tasarımlarında ve villa cephe dekorasyonu tasarımlarında kültür tuğlası, eski tuğla ile farklılık yaratabilirsiniz.

Eski Tuğla Çeşitleri

Eski Tuğla çeşitleri Eski Tuğla Kum, Eski Tuğla Serap, Eski Tuğla Belen, Eski Tuğla Kızılca, Eski Tuğla Taba, Eski Tuğla Vaha, Eski Tuğla Harman olarak adlandırılmaktadır. Eski tuğla çesitleri arasında en çok tercih edilen modelimiz eski tuğla Kum ve eski tuğla Vaha modelleridir. Sizde iç ve dış mekan tasarım dekorasyonlarınızda mekanınızın renk uyumu ve görsel zevklerinize göre Eski Tuğla çeşitleri arasında bir seçim yapabilirsiniz.

Proje ve metrajlı işleriniz için özel renk çalışması yapabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Bu renk çalışması proje ve metrajlı işlerinizde size ek maliyet yaratmayacaktır. İstemiş olduğunuz renk çalışması öncelikle sizlere sunulup, ardından üretim programına alınacaktır.

Eski Tuğla Fiyatları

Doğal tuğla ile kıyaslandığında eski tuğla fiyatları çok daha ekonomik ve uygulaması daha pratiktir. 1’er m2 lik kutularla teslim edilen eski tuğla fiyatları ortalama olarak uygulama maliyeti ile birlikte 120 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Metrekare fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurmanız gereken noktalar uygulama yapılacak yenin metrajı ve uygulama yapılacak zeminin yüzeyidir. Boyalı zeminlerde ya da mantolama üzerine yapılacak zeminlerde uygulama maliyetleri artacaktır.

Eski tuğla fiyatları doku ve renk çeşitliliğine göre değişmez. Yapılacak olan alanınızda eğer kolon kaplanacak ise köşe detaylari için üretilmiş köşe tuğlası kullanılması tavsiye edilmektedir. Eski Tuğla fiyatları köşe detayı ile birlikte maliyetlerin biraz daha artmasına sebep olur ancak bir o kadarda gerçekçi görüntüye bürüneceğini hatırlatmak isteriz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde yapmış olduğumuz referans ve kültür tuğlası uygulaması yapılmış yerlerle ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

“Stilinizi seçin fark yaratın … Tabiat bize yapının temel malzemesini vermiştir. Bize sadece onu işlemek kalmıştır. Arkhestone sizleri bekliyor…“