Duvar Panelleri

Duvar Panelleri Doku ve Renkleri

Arkhestone; Duvar panelleri, Fiberglass, polyester mastik ve doğal taş tozu karışımı ile üretilmektedir. Proje bazlı fiyatlar için iletişime geçiniz.

Duvar Panelleri

Modern sanat ve tasarım çağında, bir mekanın hissini artırmanın yollarından biri, görsel açıdan çekici kılmak için farklı sanatsal ürünler kullanmaktır. Bazen, tasarım öğelerini uygulamak sanıldığından daha kolay olur, böylece mekanınız ferah ve düzgün görünür. Tamda bu noktada duvar panelleri bize çeşitli fırsatlar sunuyor ve bu da bir mekanı güzel, değerli hale getirmenin genel yolculuğunu kolaylaştırıyor. Duvar panelleri kolayca özelleştirilebilir ve alıcılar için çok çeşitli seçeneklerin kullanılmasını sağlamak için farklı dokularda bulunur. Duvar panelleri ile ilgili bazı bilgileri ve bu panelleri sizin için neden tercih etmeniz gerektiğini inceleyelim.

Duvar Panelleri Doku ve Renkleri

Arkhestone; Duvar panelleri, Fiberglass, polyester mastik ve doğal taş tozu karışımı ile üretilen duvar panelleri;
Ortalama ağırlıkları 6-8 kg/ m² dir. Duvar panelleri kalınlık olarak diğer kaplama malzemelerine kıyasla daha incedir. Darbe emici özelliğine sahip olan duvar panelleri sağlamlık açısından kalitelidir. Temizlik gerektirmez, istenildiğinde yıkanabilir ve silinebilir. Dış mekanlar da uygulanan duvar panelleri ağır hava koşullarından sudan ve nemden etkilenmez. Taş duvar panelleri, tuğla duvar panelleri, ahşap duvar panelleri, brüt beton duvar panelleri olarak farklı doku, renk ve alternatiflerle sunulmaktadır. Duvar panelleri diğer kaplama malzemelerine kıyasla uygulaması daha basittir. Vida ve dübel yardımıyla montajı yapılan duvar panelleri her türlü yüzeye uygulanabilir. Duvar panelleri iç ve dış mekan projelerinizde duvar kaplaması olarak kullanılır. Duvar panelleri tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Duvar panelleri; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spa, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Standlar, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Duvar Panelleri ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Duvar panelleri nedir?

Duvar panelleri, donuk bir odayı basitleştiren ve içinde yaşamak için daha iyi bir yer haline getiren nihai dekoratif unsurdur. Duvar panelleri, alıcıların uygun olanı karar vermelerini kolaylaştıran farklı tasarım ve dokularda mevcuttur. Duvar panelleri kolaylıkla uygulanabilir, böylece fazla vakit kaybetmeden şık bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Duvar panellerini nihai dekoratif unsur haline getiren bazı gerçekler Duvar panelleri, evinizin veya ofisinizi tasarlanmasının en iyi yollarından biridir ve böylece genel görünüm şık bir tasarım haline dönüşür. Duvar panellerini seçme fikrini her zamankinden daha iyi kılan bazı gerçekler.
Duvar panelleri, farklı sanatsal tasarımlarla mekanınıza şık bir hava katar.
Duvar panelleri, dekorasyon fikrini gerçekleştirmenizde bir çok doku ve renge sahip.
Duvar panelleri, duvarlarınıza yeni sofistike bir görünüm vererek kusurlu duvarları gizlemeye yardımcı olur.
Duvar panelleri uygulaması çok kolaydır, bu özelliği size zaman ve inşaat gürültüsü olmadan dekorasyon şansı tanımaktadır.
Duvar panelleri doğal cazibeyi koruyabilir, bu da doğaya bağlı dekorasyona meraklı insanlar için iyi bir seçenek.
• Kurulduktan sonra bu panelleri korumak ve temizlemek çok kolaydır.

Duvar panelleri çeşitleri

Paneller, mekanınızın görünümünü değiştirmedeki en iyi dekorasyon unsurlarından biridir. Duvar panelleri, projeniz için size en uygun olanı seçmek için farklı model ve renklerde mevcuttur. Duvar panelleri ahşap panel, metal görünümlü panel, hasır çelik panel, brüt beton panel, Taş duvar panel, tuğla duvar panel dokularında ve renklerinde mevcuttur.
Duvar panellerinin kullanımı ile ilgili fikirler Duvar panelleri evlerde, ofislerde, lokantalarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, lüks otellerde ve aklınıza gelebilecek bütün iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Kolay uygulanma özelliği ile bir çok alanda rahatlıkla kullanılır:
• Bir oturma odasını güzelleştirme fikrinin geliştirilmesi: Bir oturma odasının cılız ve donuk duvarları, alanın gizemli güzelliğini artıran, parlak ve basit bir tonda tüm alanın süslenmesini kolaylaştıran duvar panelleri kullanılarak yeniden dizayn edilebilir.
• Kafeteryaları ve restaurantları yenilemek: Kolay kurulum işlemi nedeniyle duvar panelleri ile yenileme çok kolaylaşıyor. Duvar panelleri kolayca uygulanabilir, bu da müşterilere ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlama şansı verir.
• Perakende merkezlerine zengin bir görünüm kazandırmak: Duvar panelleri, tüm dekorasyonun aristokrat bir biçimde sunulması için yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır, böylece genel görünüm süslü fakat sofistike hale gelir.
Duvar panelleri zaman kazandırır
Duvar panelleri sizi bir duvarın bütün kusurlarını gizlemek ve verimli bir şekilde yenilemek için her zamankinden daha kolay hale getiren tasarım için tasarlanmıştır. Üstelik, kurulumdan sonra, takip edilmesi gereken bakımla ilgili olarak, değerli zamanınızı korumak ve tüm alanı etkili bir şekilde süslemek için mükemmel tercihtir.
Nihai bir görüntü verir.
Tavandan zemine kadar, Duvar panelleri bir odayı donuk ve beceriksiz hale getiren tüm arızalı elemanlara mükemmel bir dokunuş sağlamak için kullanılabilir. Duvar panelleri, tasarımın tamamına nihai bir görünüm kazandırarak çekim merkezi haline getirir. Farklı tipteki duvar panelleri, farklı tonlarda mevcuttur.
Bakım gerektirmez
Bakım sorunsuz hale geldiğinde iç tasarım tatmin edici hale gelir. Ve konu duvar panelleri olduğunda, çok sınırlı ve kolay adımlar bakımla ilgilidir, bu da duvar panellerini mükemmel tasarım unsuru haline gelir.
Arkhestone Duvar Panelleri fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı duvar paneli modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.
Ataşehir Showroom
Arkhestone Duvar Kaplamaları
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 3 244 244
0538 401 31 64
0536 835 84 07
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.