Doğal Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Fiyatları ve Modelleri

Dekoratif doğal taş görünümlü duvar kaplama panelleri üretilirken kullanılan materyaller kısacası, fiber glass polyester, cam elyafı, doğal taş tozu ve bazı kimyasal katkılardan üretilir. Dekoratif paneller, ortalama 130 cm x 280 cm ebatlarındaki plakalar halinde üretilir. Plakalar şeklindeki ürünler, çok daha kolay ve kısa sürede monte edilebilmektedir. Ürünlerin ağırlıkları 6 – 9 kg/m2 aralığında değişmekte ve kalınlıkları maksimum 1 cm’yi bulmaktadır. Arkhestone ürünleri dış etkenlere (yağmur, kar, soğuk/sıcak havalar, direk güneş ışığı vb) karşı oldukça dayanıklı olduğundan, gerek iç gerekse dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Su emme kapasitesi sıfır olduğundan, nemin yüksek olduğu ortamlar ile arka tarafından suyun gelişinin engellenemediği duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki katkılar sayesinde alev ilerletmeme özelliğine sahiptir. Yüksek sıcaklık değerlerinin bulunduğu (şömine, fırın vb) alanlarda kullanılabilir. İçeriğinde kesinlikle sağlığa zararlı madde içermemektedir. Ürünlerin montajı vida yardımıyla, her türlü yüzeye yapılabilir.

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Fiyatları ve Modelleri

Hakkında Bilmedikleriniz,
Görüntü ve dokusuyla doğal taş efekti verir. Doğal taş ile aynı performansı gösterir ve doğal taşın dezavantajlarını ortadan kaldırır.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Dekoratif taş paneller, sıvası bitmiş tüm yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Boya ve izolasyon gibi ekstra maliyetleri ortadan kaldırır.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Su ve nemden etkilenmez. Bu durumlara maruz kalan bölgelere kolayca uygulanır ve bu gibi sorunları ortadan kaldırır.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Doğal taş uygulamalarında sıklıkla meydana gelen, taşın yüzeyinde bar oluşumu, bölgesel kopma ve parçalanma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırır.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular İstenilen her yüzeye kolayca monte edilebilir, statiği hiçbir şekilde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir yük bindirmez.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Ayrıca kolay de monte özelliği sayesinde söküm maliyetini de minimuma indirir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Delinebilir ve kesilebilir. Üzerine dekoratif amaçlı herhangi bir materyal asılabilir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Profillerden sütun ve kemer oluşturulup, istenilen yerlerde gerek ara bölme duvarlar gerekse şömine, tonoz vb. uygulamalar gerçekleştirilebilir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Dübel ve vida yardımı ile çok kısa zamanda montaj yapılarak uygulama zamanından tasarruf edilir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Özellikle otel, SPA merkezi, kafe- restoran, mağaza gibi ticari işletmelerde dekorasyon değişikliği gerektiren mekânlar için pratik ve etkileyici bir çözümdür.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Uygulandığı yüzeylere vida delikleri dışında hiçbir zarar vermez.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular İnşaat kirliliği (kum, çimento vb.) ortaya çıkmaz, çevreye zarar vermez.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Yapı ve inşaat izni gerektirmez. Tadilatlarınızda boya kaplama şeklinde kullanılmaktadır.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Esnek yapısı sayesinde değişik formlar verilebilir.
Taş Duvar Paneli Hakkında Doğrular Hafif oluşundan dolayı portatif stantlara monte edilebilir.

Taş Duvar Paneli

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin detaylarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmeniz sonrası fiyat bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Fiyatları ve Modelleri kaplamalarımız Bütün ürünlerimizin ortalama ağırlığı 6 – 9 kg/m2 dir. Et kalınlığı ort. 3 – 10 mm’ dir. Modele bağlı olarak desen (Kabartma) kalınlığı 10 mm – 30 mm arasındadır.
Su ve nemden etkilenmemesi, dokusunun dökülmemesi, dış hava koşullarına uygun olması ve özellikle genleşme ve çekme oranın minimum seviyede olmasından dolayı dış cephe kullanımı için uygundur.

Bütün ürünlerimiz kataloglarımız da ve web sitemizde gördüğünüz şekilde doğal doku ve doğal renktedir. İstenilirse, Montaj Sonrası, su bazlı ya da akrilik boyalar ile komple boyanabilir. Ürünümüzün yüzeyindeki doku, boya uygulaması sonrası kaybolmamaktadır.

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Fiyatları ve Modelleri satışı ve uygulama işlemlerini uzman kadromuzla yapmaktayız.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0536 835 84 07
0538 401 31 64

Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Fiyatları ve Modelleri

Arkhestone, taş duvar panel,tuğla duvar panel,taş panel,ahşap panel,brüt beton görünümlü panel, dekoratif taş,dekoratif tuğla alanında hizmet vermektedir.