Dekoratif Taş |Dekoratif Tuğla| Kültür Taşı| Kültür Tuğlası

Günümüzde evlerin dekorasyonunda doğal malzemeler çoğunlukla yapay ve kimyasal ham maddelerle üretilen dekorasyon malzemelerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bu malzemelerde ise daha çok taş duvarlar ve ahşap ilk sırada yer almaktadır. Taş duvarlara verilen desenler evlerde doğallığı sağlamak için uygulanmaktadır.

Ayrıca sıcak bir ortam oluşturmak adına da yine taş duvarlar uygulama alanı bulmaktadır. Tabi şu da bir gerçek ki dekoratif taş duvar ile mekânlarda doğallık elde edilmekte ve evler ayrı bir ruh kazanmaktadır. Dekoratif taş duvarlar da diğer ürünler gibi çeşit içermektedir. Dış dekorasyonda cephe kaplama, dış duvarlar kaplama, şömine kaplama, baca kaplama gibi alanlarda uygulama bulan dekoratif taşlar iç dekorasyonda da salonlarda taş duvar deseni olarak kullanılmaktadır.

Faydalarından da kısaca bahsetmek gerekirse dekoratif taşlar rutubet geçiren alanları koruduğu gibi ayrıca dekoratif bir ortam da yaratılmasına olanak vermektedir. Dekorasyonda şıklık ve koruma gibi yararları ile birlikte ayrıca gücü de sembolize ettiğinden evlere güçlü bir hava katmaktadır. Doğanın yaşam alanlarına yansıması, sağlamlık, sağlık, doğal malzeme, ısı saklama özelliği, görsellik, estetik ve sanat gibi nedenlerden dolayı dekoratif taş çok tercih edilmektedir. Ancak dekoratif taşların renkleri ve çeşitliliği taş duvar tercihlerini zorlaştırabilmektedir.

Taş duvar kaplamada kare, dikdörtgen kesme, yuvarlak, karışık gibi pek çok şekil yer almaktadır. Yine krem, beyaz, gri, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri de son derece göz alıcıdır. Karar verme konusunda işi kolaylaştıran ise taş duvar kaplama örnek ve katalogları olmaktadır. Dekoratif taş Ataşehir bölgesinde seçenekleri zevklere göre uygulamaktadır.

Dekoratif Taş |Dekoratif Tuğla| Kültür Taşı| Kültür Tuğlası

Dekoratif taş duvarlar ile ister dış ister iç mekânınızın kusursuz bir görünüme kavuşmasını ve şıklığı elde edebilirsiniz. Bu dekoratif ürünler sayesinde birinci sınıf kalitede sonuçlar yakalamak mümkündür. Bu konuda da işin uzmanı bir firmadan alınacak ürünler işinizi kolaylaştırmaktadır. İnternet üzerinden katalogları ve çeşitleri inceleyerek satış konusunda sipariş vermeniz mümkündür. Fiyatlar ise son derece uygun olup ekonomik bir biçimde dekoratif taş duvar uygulamaları gerçekleşmektedir. Her bütçenin karşılayabileceği bu ürünler sayesinde evlerde şıklık havası esmektedir.

Arkhestone olarak Ataşehir ilçesinde dekoratif taş ve uygulama işlemlerini uzman kodromuzla yapmaktayız.

Dekoratif Taş |Dekoratif Tuğla| Kültür Taşı| Kültür Tuğlası

İşimiz hata kabul etmeyecek kadar hassas , tecrübemiz tesadüf olmayacak kadar belgelidir.

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak , Dekoratif Taş, Taş Kaplama, Taş Duvar Kaplama, Dekoratif Taş Paneller, Kültür Taşı, Kültür Tuğlası, Duvar Panelleri,Yapay Taş, Yapay Tuğla, Taş duvar kaplama, Dekoratif tuğla duvar,Taş duvar , Bahçe taş duvar, Dış cephe taş kaplama, Bahçe duvar taş kaplama, Taş,paneller, İç cephe taş kaplama,dış cephe kaplama, Antik tuğla , Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, Taş uygulama, Duvar kaplama, Duvar dekorasyonu, Bahçe duvar taşları, Dekoratif duvar kaplama, Dekoratif duvar paneli, Dekoratif duvar taşı, Dekoratif paneller,Dekoratif taş duvar,Dekoratif taş panel, Dış cephe taş, Dış cephe taş kaplamaları, Duvar dekorasyon, Duvar panel kaplama, Duvar taş panel, Duvara taş döşeme, Eski tuğla, Ev duvar dekorasyonu, Harman tuğla, İç dekorasyon, İç mekan taş kaplama, Duvar kaplama panelleri iç mimari, Panel taş, Suni taş kaplama, Taş dekorasyon, Taş duvar paneli, Taş görünümlü duvar, Taş görünümlü duvar kaplamaları, Taş görünümlü paneller, Taş panel, Yapay tuğla Kaplamaları, Bahçe Kenar duvarları,Dış cephe , Dekoratif taş kaplama uygulamaları , Duvar taş panelleri, Villa bahçe duvarları, Villa dış cephe kaplamaları, Villa iç dekorasyon ve tasarımı, Tavan kaplama panelleri, Şömine dekoratif taş kaplama uygulamaları, Tv ünite arkası panel kaplama, Dekorasyon, İç mimari , İç mekan dekorasyon kültür taşları ve Stonecrack %100 El yapımı Tuğla (Handmade) ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

 

Arkhestone ve Dekoratif tuğla kaplamaları, Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

 

Dekoratif Taş |Dekoratif Tuğla| Kültür Taşı| Kültür Tuğlası

Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Dekoratif Taş |Dekoratif Tuğla| Kültür Taşı| Kültür Tuğlası

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri uygulamalarımız için tıklayınız.

Arkhestone Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz. Zeytinburnu ilçesinde Kafe, restaurant, Ofis, mağaza, ev dekorasyonu yapan Arkhestone Dekoratif Taş-Tuğla Duvar Kaplamaları olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dekoratif Taş, Doğal Taş, Kültür Taşı, Dekoratif Tuğla, Yapay Tuğla, Doğal Tuğla, El yapımı Doğal Tuğla, Klinker Tuğla, Panel Kaplama, Taş Görünümlü Panel Kaplama, Tuğla Görünümlü Panel Kaplama, Brüt Beton Görünümlü Panel Kaplama, Ahşap Görünümlü Panel Kaplama, Doğal Taş Görünümlü Panel Kaplama ürünleriyle cephe kaplama konusunda zengin ürün çeşitleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 3 244 244
0536 835 84 07
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone