Beykoz -Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama

 

Dekoratif tuğla, ev ya da mekânların görselliğini arttırıcı göz zevkini okşayan sanat yapılarıdır. Doğal taş görünümü ile işlem görerek dekorasyon alanında kullanılır. İç mekân veya dış mekân olarak da tercih edilebilen dekoratif taş Beykoz ilçesinde birçok alanda kullanıldığının kanıtı niteliğindedir.

 

Tuğlanın dekor anlamında kullanılması ile evlerde belli alanların genelde televizyon ünitelerinin bulunduğu duvarlarda veya şömineli salonlardaki duvar kaplamasında daha etnik bir görsellik sunar. Dekoratif tuğla Beykoz müşterilerine hizmet verirken, doğal tuğlanın insanların yaşam alanlarını renklendirmesi düşüncesiyle kurulmuştur. Bu amacı yerine getirirken de doğru ışık ve dekoratif tuğla uygulaması yapılmayan duvar rengiyle uyumunda ortaya sanatsal eserler ve dinlendirici bir tablo çıkar.

 

İç mekânların yanı sıra bahçe duvarlarında da kullanılabilen dekoratif tuğla, farklı renklerde üretile bildiğinden açık veya koyu tonlara yönelik skaladan seçim yapılarak metrekare fiyatıyla hesaplanır. Beykoz -Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama bölgesinde müşterilerine fiyatlandırma yaparken kullanılacak alanın metrekaresine göre dekoratif tuğla fiyatını çıkartır. Satılan tuğlalar ambalaj yapıldıktan sonra, kırılmayacak veya zarar görmeyecek şekilde firmanın kamyonlarıyla müşterinin adresine ulaştırılır. Herhangi bir ücret talep edilmeyen nakliye işlemlerinde, indirme ve istifleme de dekoratif taşların zarar görmeyeceği şekilde yapılır.

 

Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama- Beykoz

 

Müşteri arzu ettiği takdirde satın aldığı tuğlayı kendisi de alabilmektedir. Silinmeye veya yıkamaya uygun olan tuğlalar, uygun deterjan veya temizlik ürünleriyle dezenfekte edilebilir. Çok sıcaktan soğuğa, ya da çok soğuktan sıcağa ani geçişlerde çok ender de olsa çatlama görülebileceğinden, dekoratif tuğlaların ortam ısısına dikkat etmek gerekir.

 

Dekoratif tuğla , uzun yıllar kullanıma uygun çabuk zarar görüp atılmayacak bir uygulamadır. Kültür Tuğlası işçiliğindeki ustalık kadar, kaplandığı yerde de aynı titizlik gösterilmesi daha önce tuğla döşeme işini yapmış ustalara kaplatılması gerekir. Özelliğinin bozulmaması için birbiri arasına konulan alçı veya yapıştırıcı gibi seçimleri titizlikle uygularken, kullanımı sağlam ve kaliteli bir işçilik ortaya çıkartması gerekir. Genelde dekoratif tuğladan ziyade duvar kâğıdı olarak görsellik sağlandığından, gerçek ustalarını bulup dekoratif tuğla duvar taşlarını ördürmek, araştırılması gereken bir konu oluşturmaktadır. Tuğla kaplama duvar ustaların bulunması veya yaptıkları işçilik gibi konular için üretici firma olan Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama- Beykoz müşterilere adres ve telefon vererek irtibata geçilme imkânı sağlar.

 

Dekoratif Tuğla uygulama örneklerimizden bazıları;

Mavi Jeans (Beyaz Dekoratif Tuğla ), Us Polo (Beyaz Dekoratif Tuğla ), New Balance (Antik Tuğla ), Mado Dondurma (Beyaz Dekoratif Tuğla ), Bafetto Pizza (Eski Tuğla ), Hayal Kahvesi (Kırmızı Dekoratif Tuğla ), Kahve Diyarı (Kırık Tuğla ), Lunch Box Cafe, Chakra Mağazası, Papa Johns Pizza (Siyah Dekoratif Tuğla ), Dilek Pastaneleri (Kırmızı Tuğla ), Bibuçuk Cafe (Kırmızı Tuğla ), Loft Mağazaları (Eski Tuğla ), Develi Restoran, HD İskender, Beeves Burger, Boon Cafe (Kırmızı Dekoratif Tuğla ), Doğtaş Mobilya, Hacı Sayid (Eskitme Tuğla ), Suadiye Otel vb. örneklerimize herhangi bir Avm de gezerken ya da sevdiklerinizle sohbet ederken kafelerde denk gelmiş olabilirsiniz. Bu referanslara sahip olduğumuz mağaza ve cafelere mutlaka hepimiz uğramışızdır. Sizde bu eşsiz dekoratif kültür tuğlalardan kullanmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Arkhestone olarak; Beykoz ilçesinde Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama uygulama işlemlerini uzman ekibimizle yapmaktayız.

 

Beykoz-Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama

Sizleri Beykoz İlçesinde Harman, Antik, Eski, Eskitme, Kırık, Beyaz, Kırmızı, Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama ile ilgili teşhirimizi görmeye ve dekoratif tuğla kaplama malzemelerimizle ilgili uygulamalarımızı incelemeye davet ediyoruz.

İstanbul genelinde yapılmış olan; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri Acarlar Mahallesi,Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Anadoluhisarı Mahallesi, Anadolukavağı Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Öğümce Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonezköy Mahallesi, Poyrazköy Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Zerzevatçı Mahallesi ilçelerindeki referanslarımız ve görsel uygulamalarımız için sitemizi ziyaret edin…

”İşimiz hata kabul etmeyecek kadar hassas , tecrübemiz tesadüf olmayacak kadar belgelidir.”

Arkhestone Dekoratif Tuğla Kaplamaları
3004 cadde No:. 109/B Ataşehir / İSTANBUL
Tel +90 216 3 244 244
GSM +90 538 401 31 64
info@arkhestone.com
www.tasdekoratif.com
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Arkhestone ve Dekoratif tuğla kaplamaları, Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

Dekoratif Tuğla ve Panel Kaplamalarını keşfedin.
Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Arkhestone olarak; Beykoz ilçesinde Harman-Antik-Eski-Eskitme-Kırık-Beyaz-Kırmızı-Siyah Dekoratif Tuğla Kaplama uygulama işlemlerini uzman ekibimizle yapmaktayız.