Beykoz Dekoratif Taş Satışı

 

Dekoratif taş, ev ya da mekânların görselliğini arttırıcı göz zevkini okşayan sanat yapılarıdır. Doğal taş görünümü ile işlem görerek dekorasyon alanında kullanılır. İç mekân veya dış mekân olarak da tercih edilebilen dekoratif taş Beykoz ilçesinde birçok alanda kullanıldığının kanıtı niteliğindedir.

 

Taşın dekor anlamında kullanılması ile evlerde belli alanların genelde televizyon ünitelerinin bulunduğu duvarlarda veya şömineli salonlardaki duvar kaplamasında daha etnik bir görsellik sunar. Dekoratif taş Beykoz müşterilerine hizmet verirken, doğal taşın insanların yaşam alanlarını renklendirmesi düşüncesiyle kurulmuştur. Bu amacı yerine getirirken de doğru ışık ve dekoratif taş uygulaması yapılmayan duvar rengiyle uyumunda ortaya sanatsal eserler ve dinlendirici bir tablo çıkar.

 

İç mekânların yanı sıra bahçe duvarlarında da kullanılabilen dekoratif taş, farklı renklerde üretilebildiğinden açık veya koyu tonlara yönelik skaladan seçim yapılarak metrekare fiyatıyla hesaplanır. Dekoratif taş Beykoz  bölgesinde müşterilerine fiyatlandırma yaparken kullanılacak alanın metrekaresine göre taş fiyatını çıkartır. Satılan taşlar ambalaj yapıldıktan sonra, kırılmayacak veya zarar görmeyecek şekilde firmanın kamyonlarıyla müşterinin adresine ulaştırılır. Herhangi bir ücret talep edilmeyen nakliye işlemlerinde, indirme ve istifleme de dekoratif taşların zarar görmeyeceği şekilde yapılır.

 

Dekoratif Taş Satışı Beykoz

 

Müşteri arzu ettiği takdirde satın aldığı taşı kendisi de alabilmektedir. Silinmeye veya yıkamaya uygun olan taşlar, uygun deterjan veya temizlik ürünleriyle dezenfekte edilebilir. Çok sıcaktan soğuğa, ya da çok soğuktan sıcağa ani geçişlerde çok ender de olsa çatlama görülebileceğinden, dekoratif taşların ortam ısısına dikkat etmek gerekir.

 

Dekoratif taş, uzun yıllar kullanıma uygun çabuk zarar görüp atılmayacak bir uygulamadır. İşçiliğindeki ustalık kadar, kaplandığı yerde de aynı titizlik gösterilmesi daha önce taş döşeme işini yapmış ustalara kaplatılması gerekir. Özelliğinin bozulmaması için birbiri arasına konulan alçı veya yapıştırıcı gibi seçimleri titizlikle uygularken, kullanımı sağlam ve kaliteli bir işçilik ortaya çıkartması gerekir. Genelde taştan ziyade duvar kâğıdı olarak görsellik sağlandığından, gerçek ustalarını bulup dekoratif duvar taşlarını ördürmek, araştırılması gereken bir konu oluşturmaktadır. Ustaların bulunması veya yaptıkları işçilik gibi konular için üretici firma olan dekoratif taş Beykoz müşterilere adres ve telefon vererek irtibata geçilme imkânı sağlar.

Arkhe stone olarak Beykoz ilçesinde dekoratif taş satışı ve uygulama işlemlerini uzman kodromuzla yapmaktayız