Dekoratif Tuğla Duvar kaplama Çeşitleri, Fiyatları, modelleri

Hayalini kurduğunuz ev, ofis, cafe, restaurant, villa, otel ve bir çok mekan için, her açıdan şık bir dekorasyon yapmanız sizin elinizde olacak ve bilhassa burada kaliteyi oldukça etkin bir şekilde yaşayabileceksiniz.
Dekoratif tuğla çeşitleri duvarlarınızda dilediğiniz renk ve dokuda en güzel şekilde harika tasarımlara sahip olabilirsiniz. Dekorasyonun büyük bir kısmını halledebilecek ve makamınızı güzelleştirmiş olacaksınız. Öncelikle duvarlarda güzellikleri görmeniz ile birlikte, mekanlarınızın daha şık bir hale gelecek olmasından dolayı, her açıdan avantaj sizin elinizde olacağı için, artık bu fırsatları sonuna kadar değerlendirmiş olacak ve buna göre dekoratif amaçlı harikalar yaratarak istediğiniz gibi göz alıcı mekanlara sahip olabileceksiniz.
Dekoratif tuğla modelleri arasından sizi yansıtan en iyi seçimi yapmanız ile birlikte, artık güzellikleri her açıdan yaşamaya başlamış olacaksınız. Böylelikle farklı farklı modeller ile mekanınızın her köşesini canlandırmış olacak ve artık boya kullanmak yerine tercihlerinizi çok daha güzel olan dekoratif tuğla ile verebileceksiniz. Antik tuğla, eski tuğla, eskitme tuğla, harman tuğla, barok tuğla, akdeniz tuğla, osmanlı tuğlası, ateş tuğlası, taban tuğlası, çıkma tuğla, retro tuğla ,ingiliz tuğlası, selçuklu tuğlası, horasan tuğlası ve son olarak el yapımı tuğla olarak bilinen isimleriyle farklı dönem ve yörelere ait tuğlalar şimdilerde mimarlar tarafından en çok tercih edilen yapı malzemesi olmuştur.

Dekoratif Tuğla Duvar kaplama uygulama alanları

İç ve dış mekanlarınızda, ofis, kafe, restoran, kuaför salonu, spor salonu, işletmenizde kullanacağınız dekoratif tuğla duvar kaplaması modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç konuya değineceğiz. Dekoratif tuğla duvar kaplama renk, model seçimi yaparken öncelikle duvar kaplaması yapılacak alanın fiziksel özellikleri düşünülerek hareket edilmesi gerekmektedir. Yapacağınız bu duvar dekorasyonunun kalıcı olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Yapılacak alanınızın aydınlatma sisteminden cam pencere açılarına, zemindeki parke döşemesinden tavandaki kartonpiyerinize, mobilya renklerinizden mekanın genişliğine kadar ince hesaplar yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde dekoratif amaçlı yapılan bu duvar kaplaması yaşam alanlarınızı görselleştirmekten öte sıkıcı ve bir o kadarda gereksiz bir uygulama olarak duvarlarınızı kaplayacaktır.
İlk olarak dekoratif tuğla yapılacak mekanınızda gün ışığının en çok hangi noktadan geldiği tespit edilmesi gerekmektedir. Gün ışığı ile dekoratif tuğla duvar kaplaması tüm doku ve görselliğini en ince detaylarına kadar göstermektedir. Ardından dekoratif tuğla yapılacak mekanınızın en boy genişliklikleri göz önünde bulundurularak dekoratif duvar kaplaması yapılacak alanınız belirlenmesi gerekmektedir. Tabi bu kadar da yetereli değil !!! Dekoratif tuğla duvar kaplaması yapmayı planladığınız mekanda zeminde döşenmil olan parke rengi ve mobilya renklerinizle birlikte bir bütün halinde mekanın renk tonlarına da bakılarak dekoratif tuğla kaplama duvar modeli seçimine karar vermeniz gerekmektedir. Geniş alanlarda koyu tonlar dar alanlarda açık tonlamalar seçilmesinin mekanın daha sıcak bir hale bürünmesine sebeb olacaktır. Ürün ve renk seçimi ardından dekoratif kültür tuğlası derz rengide bir o kadar önemlidir. Önceliğinizin dekoratif tuğla duvarınızın baskın bir şekilde görünmesini isterseniz kullanmanız gereken derz rengi beyaz bej renk tonlarında olması gerekmektedir. Tam aksine düşünüyorsanız gri renk derz seçimi ile tam anlamıyla eskitme tuğla duvar görüntüsüne ulaşmanız da mümkündür.

Dekoratif Tuğla Duvar kaplama Çeşitleri,modelleri

Barok kültür tuğlası, Granulbrick G50 kültür tuğlası, Granulbrick G20-30 kültür tuğlası, Roman kültür tuğlası, Terra kültür tuğlası, Ferrara kültür tuğlası olarak istediğiniz özelliklere sahip olan dekoratif tuğla duvar kaplamalarından birini seçmek kalıyor. Dekoratif tuğla duvar kaplaması çeşitleri ve uygulama görselleri için tıklayınız.

Dekoratif Tuğla Duvar kaplama çeşitleri

Dekoratif tuğla duvar kaplama çeşitleri güzel ve kolay bir şekilde uygulamanın Arkhestone ile mümkün olmasından dolayı, birinci kalite ürünleri alarak zarafetin mekanlarınızın her noktasına yansımasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bir çok mekanda kullanılan (Chakra – Sierra dekatarif taş, Mado Roman Dekoratif Tuğla, New Balance- Barok dekoratif tuğla , Bafetto Pizza Barok Harman dekoratif tuğla, Rumeli Çikolatacısı Barok Antik Tuğla , Mavi Jeans Barok Beyaz Tuğla, Maia Handmade Chocolates Masso dekoratif taş, Develi restaurant Sierra Dekoratif Taş, Loft Granulbrick Dekoratif Tuğla, Beeves Burger Granulbrick Tuğla, Grill Polonez Slimfix Tuğla, US Polo Granulbrick tuğla, Hayal Kahvesi Barok harman tuğla, Kahve Diyarı Barok Antik Tuğla, Yemen Kahvesi Barok Tuğla, Lunch Box Cafe Slimfix Tuğla, Papa Johns Pizza Granulbrick Tuğla, Dilek Pastanesi Granulbrick Tuğla, HD İskender Barok tuğla, Filizler Köfte Sierra dekoratif taş, Kuzu Beyi Kuzu Çevirme Barok dekoratif tuğla, Bibuçuk Cafe Barok kültür tuğlası, Doğtaş Mobilya Sierra dekoratif taş, Suadiye otel Terra Dekoratif tuğla ) dekoratif tuğla çeşitleri arasından seçimlerinizi yapmanız ve bu modelleri de mekanlarınızda görmeniz sizin elinizde olacaktır.
Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, Birbirinden farklı dekoratif tuğla modellerini de sizlere sunmakta ve dekoratif tuğla kaplama ile yaşam alanlarınızı sıradanlıktan çıkarmaktadır.
Dekoratif tuğla çeşitleri ve fiyatları için Ataşehir merkez showroomumuzu ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, Birbirinden farklı dekoratif tuğla modellerini de sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.
Dekoratif tuğla duvar kaplama çeşitleri ve fiyatları için Ataşehir’deki showroom mağzamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

dekoratif tuğla-dekoratif tuğlalar-dekoratif tuğla kaplama-fiyatları-dokuları-modelleri-çeşitleri-uygulama-iç mimari dekorasyon-dekoratif tuğla kaplamaları-dekoratif tuğla duvar-dekoratif tuğla duvar kaplamaları-dekoratif tuğla duvar kaplama-fiyatları-çeşitleri-dokuları-modelleri-uygulama-dekorasyon-m2 fiyatı-stonewrap kültür tuğlası-kültür tuğlası-kültür tuğlaları-kültür tuğlası kaplama-kültür tuğlası kaplamaları-kültür tuğlası kaplama-modelleri-çeşitleri-dokuları-fiyatları-uygulama-dekorasyon-iç mimari-kültür tuğlası duvar kaplama-kültür tuğlası duvar kaplamaları-kültür tuğlası duvar kaplama-eski-eskitme-harman-antik-yapay-çıkma-doğal-ateş-yığma-dekor-barok-retro-kırık-siyah-sarı-beyaz-kırmızı-osmanlı-selçuklu-istanbul-tuğla-horosan-şömine-ingiliz-restorasyon-baca-fırın-tuğlası-dekorasyon-tuğlası