Dekoratif Tuğla – Kültür Tuğlası

 

Ataşehir – Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları

Dekoratif tuğla duvar kaplamada farklı ebat ve dokular yer almaktadır. Dekoratif tuğlalar krem, beyaz, gri, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri de son derece göz alıcıdır. Karar verme konusunda işi kolaylaştıran ise Dekoratif tuğla duvar kaplama örnek ve katalogları olmaktadır. Arkhestone ; Ataşehir Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları  seçenekleri zevklere göre uygulamaktadır.

Dekoratif tuğla, iç ve dış mekânlarınıza duvar dekorasyonun da doğal taş ürünlerinden sonra, doğal görünümü sayesinde en çok tercih ettikleri duvar kaplama ürünüdür. Kaplama tuğla diğer adıyla kültür tuğlası ya da yapay tuğla olarak adlandırılmaktadır.

Ataşehir – Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları

Ataşehir Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları , genellikle doğal ürünlerin uyarlaması şeklindedir. Doğada bulunan taşlardan ilham alınarak modelleme işlemleri yapılır.

Dekoratif Tuğla renkleri, aynı şekilde doğada bulunan taşın o canlılığını ve doğal görüntüsünü sağlayabilmek renk olarak da gerçeği anımsatması gerektiği için doğadaki renklerinin de dekoratif tuğla aktarılmasını gerektirir. Bu nedenle Dekoratif tuğla modelleri ve kültür taşı, kültür tuğlası, yapay taş, taş duvar, kaplama tuğla, tuğla duvar, eski tuğla, antik tuğla olarak da bilinmektedir.

Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları – Ataşehir

Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları Ataşehir İlçesinde Arkhestone Dekoratif Tuğla Kaplamaları tarafıdan yapılmaktadır. Dekoratif Kaplama tuğlası kolay montaj ve de-montaj işlemine sahiptir duvarınıza çok fazla ekstradan bir yük getirmez istediğiniz zaman kaldırabilir ve yerine başka bir kaplama ürünü yapabilirsiniz.

Ataşehir – Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları

İsterseniz farklı dekoratif amaçlar için kullanabilirsiniz kültür tuğlaları kesilebilir durumdadır. Duvarınıza gömme şık bir tv ünitesi ya da kitaplık yapabilirsiniz güzel bir aydınlatma ile doğal ve dekoratif bir görüntüye sahip olacaktır.

Ataşehir tuğla görünümlü duvar kaplama fiyatları ile ilgileniyorsanız, keşif ve öneri almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz odanızı bile bölebilirsiniz bölme duvar olarak kullanabilir ve profiller ile birlikte sütun ve kemerlere kaplama işleminde kullanabilirsiniz. Dekorasyon zevkinize uygun şekilde derz tekniği ile değişik ambianslar oluşturabilirsiniz.

Şömine gibi dekoratif amaçlar için kullanılan yerlerde en çok tercih edilen duvar kaplama ürünü dekoratif tuğlalardır. Dekoratif tuğla, Kültür tuğlaları dış cephe duvar kaplamalarında, ev, ofis, cafe, restoran, mağaza, otel, okul, hastane gibi mekânların iç cephe dekorasyonlarında kullanılıyor. Bahçe duvarlarında, şömine, barbekü, ocak duvarlarında, tv ünitesi arkasında da kullanılıyor. Farklı kombinasyonlarla farklı dekorasyonlar yaratılabiliyor. Otantik, şık, modern bir mekan için en doğru tercih kültür tuğlalarıdır.

Arkhestone ve Dekoratif tuğla kaplamaları, Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

Dekoratif Tuğla ve Panel Kaplamaları vb.
Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Ataşehir – Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları 

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri uygulamalarımız için tıklayınız…

Arkhestone Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz.

Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Fiyatları ve uygulama işlemlerini uzman kadromuzla yapmaktayız.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone