beyaz tuğla kaplama

Mutfak tuğla duvar uygulaması

DEKORATİF TUĞLA Dokuları ve Çeşitleri

Dekoratif tuğla kaplamaları gelişmiş teknoloji ve arge çalışması sonucu doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen endistüriyel bir yapı malzemesidir. Doğal taşlar tarihin her döneminde temel yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Doğada binlerce farklı karakteristik özelliklerde seçilen doğal taşlardan kalıplar alınarak yapılan dekoratif tuğla dokuları ve çeşitleri  için tıklayınız…

DEKORATİF TAŞ MODELLERİ ve FİYATLARI

Sizler için itina ile seçilmiş bu dekoratif kaplama kültür tuğlaları düz tuğla ve köşe tuğlası olarak kutular halinde satışı gerçekleşmektedir. Doğadan ilham alınarak yapılan bu yapı malzemesine ulaşmak eskisi kadar zor değildir. Modüler halde kutulanarak tasarlanmış bu yapı malzemesi sosyal yaşam alanlarınızda birçok alanda denk gelmişsinizdir. Pazar kahvaltısı seçtiğiniz restoranda ( Dilek Pastaneleri , Grill Polonez, Develi Restoranları , Baazen Tantuni , Filizler Köfte vs. ) alışveriş merkezinde girdiğiniz herhangi bir mağazada ( Chakra Mağazası – Mavi Jeans – Us PoloNew Balance vs.) gözünüze aşına olmaya başlamıştır. Çoğumuz doğal tuğla olduğuna inanmışızdır. Çünkü gerçeği ile ayırd edilemeyecek kadar profesyonel olarak tasarlanmıştır. Dekoratif tuğla , yapay tuğla ya da dekoratif kültür tuğlası olarak adlandırılan bu ürünlere günlük yaşantımızda ofis tasarımlarında , mağaza tasarımlarında , cafe tasarımı, bar tasarımlarınız da, kuaför salonu, spor salonu, güzellik merkezi kısacası yaşam alanlarınızda kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

İrtibat Bilgileri

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında , villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanlarımız için tıklayınız.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Dekoratif taş, Dekoratif Taş Paneller, kültür taşı, kültür tuğlası, duvar panelleri, taş duvar kaplama, tuğla duvar, taş duvar, bahçe taş duvar, dış cephe taş kaplama, bahçe duvar taş kaplama, taş, paneller, iç cephe taş kaplama, dış cephe kaplama, antik tuğla, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, taş uygulama, duvar kaplama, duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.
Kültür tuğlası, Dekoratif Tuğla, Yapay Tuğla, Doğal Tuğla, El yapımı Doğal Tuğla, Restorasyon tuğlası, Klinker Tuğla, Toprak Tuğla, Ateş Tuğla, Antik Tuğla, Harman Tuğla, Eski tuğla, Eskitme Tuğla, Kırık Tuğla, Çıkma Tuğla, Kırmızı Tuğla, Beyaz Tuğla, Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekan taş kaplama, iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla Kaplamaları.