2017 Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Cafe, Bar, Restoran, Villa, Mağaza Dekorasyonu 2017
Ocak 28, 2017
Dekoratif Duvar Paneli -Taş, Tuğla Duvar Panelleri Fiyatları
Mayıs 17, 2017

2017 Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları

[robo-gallery id=”687″]

2017 Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları
Arkhestone olarak 2017 Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları olarak sizlere yeni doku yeni renk dokularımız dan dekoratif taş kaplamanın uygulama yapılacak alana bağlı olarak ortalama uygulama maliyetleri 110 TL ila 180 TL arasında olduğunu belirtmek isteriz. Uygulama yapılacak alanınızla ilgili bilgileri paylaşmanız halinde detaylı fiyat olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları 2017 
Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ile ilgili yapmayı planladığınız Taş duvar kaplama dokusunu seçerken yapılacak alanınızda parke renginizden duvarınıza, yapılan boya renginize ve mobilya takımı renk ahenginize göre değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Geçen senelerde olduğu gibi 2017 senesinde de Dekoratif taş duvar modelleri ön planda olup dekorasyon arayışı içerisinde olan mimarlar ve tasarımcılar dekoratif taş ve dekoratif tuğla kaplamalarında Arkhestone Duvar kaplamalarını tercih etmektedir.

2017 Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri ve Fiyatları
Uygulama olarak sosyal yaşantınızda karşınıza çıkmakta olan dekoratif taş duvar kaplamaları doğal taşlardan ayırt edilemeyecek kadar gerçekçi olup doğal pigmentler kullanılarak ustalıkla ve zanaat ile sanata dönüştürülür. Sizde 2017 Dekoratif taş duvar kaplamaları Modelleri ve fiyatları ile ilgileniyorsanız yapılmış olan uygulamalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri için tıklayınız. 

” Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz… ” 

Arkhestone Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showroom ofisimize bekliyoruz.

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir