Kültür tuğlası

dekoratif tuğla kaplama

Tuğla Duvar Kaplama|Kültür Tuğlası – Dekoratif Tuğla

Tuğla Duvar Kaplama Kültür Tuğlası, Dekoratif Tuğla olarak bilinen doğal tuğlalardan kalıplar alınarak farklı doku, renk ve çeşitlerde üretimi yapılan yapı malzemesidir. Beton esaslı olarak dökümü gerçekleştirilen bu ürün kanserojen madde içermeden insan sağlığı ön planda tutularak argesi geliştirilmiş bir üründür.

Tuğla Duvar Kaplama|Kültür Tuğlası – Dekoratif Tuğla

Tuğla Duvar Kaplama Kültür Tuğlası, Dekoratif Tuğla iç ve dış mekanlarınız da kullanılmak üzere üretilmiş olup , dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Usta eller sayesinde yapılan bu uygulama mekanlarınıza farklı görseller katarak eskitilmiş bir hava ile sizlere sunulmuştur. Uygulama olarak Kırmızı, beyaz, siyah tuğla renkleriyle her mekana rahatlıkla uygulanabilir.

Kültür Tuğlası – Dekoratif Tuğla|Tuğla Duvar Kaplama

Tuğla Duvar Kaplama Kültür Tuğlası, Dekoratif Tuğla dekoratif amaçlı uygulandığından istediğiniz görsellikte uygulama yapma şansınız vardır. Dilerseniz tuğlayı 2 parçaya bölerek kırılmış, eskitilmiş bir duvar uygulaması yapabilirsiniz. Dekoratif tuğla, kültür tuğlası farklı derz teknikleriyle de uygulanabildiğini hatırlatmak isteriz. Sosyal yaşamınızda sıklıkla karşımıza çıkmakta olan Dekoratif tuğlalar alışveriş yaparken, bir kafede yemek yerken, arkadaşlarımızla buluştuğumuz herhangi bir mekanda sohbet ederken yanı başınızdadır.Örnek vermek gerekirse; herhangi bir AVM de gezerken New Balance mağazasına uğramanızı tavsiye ederiz. Bu uygulamada gördüğünüz tuğla duvar kaplaması kırmızı tonlarda ve inanamayacağınız doğallıkta gözler önünde sergilenmektedir. New Balance dekoratif tuğla kaplaması uygulamasında tuğla üzerine verilen derz ile kirletme işlemi son derece yerinde bir seçim olduğunu söylemek isterim. Değişik varyasyonlarda yapılabilecek derz teknikleri için lütfen tıklayınız…

İstanbul’un çeşitli semtlerinde ; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Tuğla Duvar Kaplama|Kültür Tuğlası – Dekoratif Tuğla Duvar kaplama uygulamalarına örnekler için tıklayınız.

”İşimiz hata kabul etmeyecek kadar hassas , tecrübemiz tesadüf olmayacak kadar belgelidir.”

Arkhestone Dekoratif Tuğla Kaplamaları
3004 cadde No:. 109/B Ataşehir / İSTANBUL
e-mail info@arkhestone.com
Tel +90 216 3 244 244
GSM +90 538 401 31 64
Web www.tasdekoratif.com