Barok-Dekoratif tuğla-Kültür Tuğlası

Ataşehir Dekoratif Tuğla-Kültür tuğlası
Ocak 17, 2017
Restorasyon Tuğlası
Ocak 19, 2017

Barok-Dekoratif tuğla-Kültür Tuğlası

[robo-gallery id=”355″]

 

Barok-Dekoratif tuğla-Kültür tuğlası

Dekoratif duvar dekorasyonu ürünlerinin son zamanlarda en ilgi görenlerinden biriside dekoratif tuğla ve kültür tuğlaları Evinin ya da iş yerinin duvarlarının daha dekoratif görünmesini isteyenler duvar kaplama ürünlerini daha çok tercih etmeye başladı yani artık duvar boyaları ve duvar kağıdı gibi ürünler popülerliğini duvar kaplama ürünlerine bıraktı diyebiliriz. Barok dekoratif tuğla-kültür tuğlası ile sizlerde iç ve dış mekanlarınıza farklı ambiaslar verebilirsiniz.

Kültür tuğlası-Barok-Dekoratif tuğla

Barok dekoratif tuğla olarak adlandırılan kültür tuğlası konsept mağaza zincirlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Örneğin New Balance Mağazasında vitrin duvar kısmında Barok dekoratif tuğla ya da kültür tuğlasını görmektesiniz. Mavi Jeans Tuğla olarak Barok Beyaz seri dekoratif tuğla seçimi yapmış olup mimari tasarımlarına antik tuğla ile eskitme tarz bir sunumla karşımıza çıkmıştır.

Barok-Dekoratif tuğla-Kültür tuğlası

Barok dekoratif tuğla-kültür tuğlası uygulama ve görseller için tıklayınız.
İstanbul’un hemen hemen her semtinde Barok dekoratif tuğla-kültür tuğlası uygulama yapılmış bir cafe, restoran, mağaza,villa vb. mimari yapıya ratslayabilirsiniz.
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu vb. ilçelerde uygulama ve satış olarak hizmet vermekteyiz.
Ataşehir-Arkhestone Dekoratif Tuğla Kaplamaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir