rost-stal-panel-kaplama

Taş Görünümlü Panel Kaplamaları

Dekoratif bir duvar kaplaması mı arıyorsunuz ?
Dekorasyon amaçlı kullanılan Duvar Panelleri sizin için tasarlanmış bir üründür. Dekoratif Panel Kaplamaları hammadde olarak Fiberglas malzeme olarak adlandırılan doğal taş tozu , fiberglas , reçine mastik gibi hammaddelerin karışımından oluşmaktadır. Yoğun el emeği gerektiren bu ürün m2 başına ortalama 6-8 kg’dır. Desenin girintili çıkıntılı yapısına bağlı olarak duvarın üzerinde oluşturduğu kalınlık ortalama 8-10 mm dir. Bu incelik ve hafiflikte tasarlanmış Taş görünümlü panel kaplamaları estetik ve zerafeti birleştirmiştir. Mekanınıza farklılık katmak için tasarlanmıştır.

 Taş Görünümlü Panel Kaplamaları Nerelerde kullanılır

İç ve Dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Doğaltaş görünümlü Panel Kaplamaları dış cephede olumsuz hava koşullarında bile kullanabilirsiniz. Isıya ve suya dayanıklı malzemelerden yapılmış Panel Kaplamaları iç mekanlar da da yaşam alanlarınızı renklendirmeye başlamıştır. Günümüz mimarisinde iç mekanlar da sıklıkla rastladığımız Duvar Panelleri mutfak , banyo gibi ıslak mekanlarda da kullanılabilir.
Taş görünümlü panel kaplamaları yıkanabilir ,temizlenebilir olması diğer kaplama malzemeleri ile kıyaslandığında sağlık açısından bir adım önde olmuştur.

 Arkhestone Taş Duvar Panelleri

Kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir ev , otantik bir restoran , içinizi ısıtacak bir şömine modern bir ofis , etnik çizgiler taşıyan bir bina , kale gibi bahçe duvarı , televizyon ünitenizi ve sinama salonunuza görsel bir şölene dönüştürecek harika seçenekler için Arkhestone Dekoratif Duvar Panelleri ile yakalamak mümkün . Arkhestone Dekoratif Duvar Panelleri ; zengin renk , model çeşitliliği yanı sıra desen tekrarı olmaması ile kullanıcıya farklı tasarımlar yaratma imkanı sunmaktadır.Taş görünümlü panel kaplamaları için tıklayınız.

Doğadan ilham alınarak yapılan dekoratif taş ya da dekoratif tuğla kaplamaları uygulama görselleri için tıklayınız …

Tarihi yapı restosayyon çalışmalarında , villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanlarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz.

http://www.tasdekoratif.com/
ARKHESTONE Dekoratif Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
Tel. 0216 3 244 244
Gsm. 0538 401 31 64
ınstagram/arkhestone
linkedin/arkhestone
facebook/arkhestone