2017 Duvar Dekorasyonu|Kültür Tuğlası Modelleri, Fiyatları,Dokuları

Kültür Tuğlası modellerini detaylı bir şekilde inceleye bilirsiniz. Yapmanız gereken sadece beğendiniz taş modellerin üstüne tıklamak. Ürün Sipariş ve Keşif İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz. Ürünlerimiz iç ve dış mekanlarda kullanılabilir özellikte olup, uygulama garantilidir. Son zamanların en gözde duvar dekorasyonu malzemesi olan kültür tuğlası kullanım alanı oldukça fazla ve sadece hayal edilebilecekler le sınırlı. İç ve dış dekorasyonda büyük farklar katabilecek olan kültür tuğlası duvarlar aynı zamanda kullanım ve uzun ömürlülük açısından da çok avantajlı görünüyor. Farklı karakteristik özelliklere sahip 2017 duvar dekorasyonu kültür tuğlası modelleri, fiyatları, dokuları için tıklayınız.Yeni Sezon Duvar dekorasyonu kaplamaları ile artık daha farklı bir yapıya sahip olacaksınız. Kültür Tuğlası Duvar Kaplamaları kullanım alanları ev duvarlarına, Ofis duvarlarına, Bina girişlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Plazma arkası duvarında, Giriş holler ve koridor duvarlarında, salon duvarlarında, iç ve dış duvarlarında dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

2017 Duvar Dekorasyonu|Kültür Tuğlası Modelleri, Fiyatları,Dokuları

İç ve dış mekanda kullanılabilir bu kültür tuğlaları sizler için özel olarak seçilmiş bu modelleri kaliteli ve 1. sınıf dekoratif tuğlalardır. Ofis duvarlarına, Bina girişlerinde, Dış cephe duvarlarında, Kafe duvarında, Otel lobilerinde, Lokanta, Bar duvarlarına, Teras duvarına, Daireler de, Plazma arkası duvarında, Giriş holler ve koridor duvarlarında, salon duvarlarında, Tuğla Duvar kaplamaları ile şık ve estetikliğin bir numaralı duvar malzemesi olan tuğla duvarlar sizler için özel olarak seçtiğimiz taşları sizlere sunuyoruz. İç mekanda ve dış mekanda kullanıla bilen bu tuğlalar kısa sürede montajı ile ve bir çok renk ve modellerle sizlere en iyi kaliteyi en güzelliği ile sunuyoruz. Farklı renk ve modelde üretimi yapılan bu dekoratif kültür tuğlalarına ve uygulama görsellerine göz atmak için tıklayınız.

2017 Duvar Dekorasyonu|Kültür Tuğlası Modelleri, Fiyatları,Dokuları ve uygulama işlemlerini uzman kadromuzla yapmaktayız.

”Yapınıza Değer Katar”

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.