tv-unitesi

 

Tv Ünitesi Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunuz da bir değişiklik mi yapmayı planlıyorsunuz…
Salonunuzda Tv ünitesi arkasında yapacağınız Dekoratif taş ya da Dekoratif Tuğla Kaplamalarıyla doğal görünümlü ve zengin renk alternatifli Dekoratif taş ve Dekoratif Tuğla modelleriyle ev dekorasyonunuza farklı bir görsellik katabilirsiniz. Doğaltaşa benzerliğiyle ayırt edilemeyecek kadar birebir yapılmış bu endüstriyel ürün sayesinde mekanınızda doğallığı yaşayabilirsiniz. 2017 Tv ünitesi dekorasyon fikiri örnekleri geçtiğimiz yıllarda da moda olan dekoratif taş,dekoratif tuğla ve doğaltaş modelleriyle gene ilk sırada yer almaktadır. İç mimarların seçimi olan dekoratif taş ya da dekoratif tuğla modelleri eskitme ahşap dekorasyon tv ünitesi ve aydınlatma sistemleriyle iç mekanızda farklı ambianslar yaratmaktadır.

Tv ünitesi Arkasına Dekoratif Taş

Yukarıda fotoğrafta görmekte olduğunuz Urban Serisi Toscano Modeli Dekoratif Taş ‘Kiraz Mevsimi’ adı altında çekilen dizide set olarak kullanılmıştır. Sosyal hayatımızda karşımıza çıkan bu tarz uygulamalar hepimizin dikkatini çekmektedir. Gene bir örnek verecek olursak Kiralık Aşk Dizisinde kullanılan Dekoratif Taş kaplaması ürünümüz birkaç farklı dokuya ve renge sahip olan Harman modelimizdir.

Doğadan ilham alınarak yapılan dekoratif taş ya da dekoratif tuğla kaplamaları uygulama görselleri için tıklayınız

Tarihi yapı restosayyon çalışmalarında , villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanlarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz.

ARKHESTONE Dekoratif Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone