Dere Taşı

DEKORATİF TAŞ DOKULARI

Dekoratif taş kaplamaları gelişmiş teknoloji ve arge çalışması sonucu doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen endistüriyel bir yapı malzemesidir. Doğal taşlar tarihin her döneminde temel yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Doğada binlerce farklı karakteristik özelliklerde seçilen doğal taşlardan kalıplar alınarak yapılan dekoratif taş modelini ve dokularını seçmek sizin elinizde…

DEKORATİF TAŞ MODELLERİ

Sizler için itina ile seçilmiş bu dekoratif kaplama kültür taşları düz taş ve köşe taşı olarak kutular halinde satışı gerçekleşmektedir. Doğadan ilham alınarak yapılan bu yapı malzemesine ulaşmak eskisi kadar zor değildir. Modüler halde kutulanarak tasarlanmış bu yapı malzemesi sosyal yaşam alanlarınızda birçok alanda denk gelmişsinizdir. Pazar kahvaltısı seçtiğiniz restoranda ( Dilek Pastaneleri , Grill Polonez, Develi Restoranları , Baazen Tantuni , Filizler Köfte vs. ) alışveriş merkezinde girdiğiniz herhangi bir mağazada ( Chakra Mağazası – Mavi Jeans – Us PoloNew Balance vs.) gözünüze aşına olmaya başlamıştır. Çoğumuz doğal taş olduğuna inanmışızdır. Çünkü gerçeği ile ayırd edilemeyecek kadar profesyonel olarak tasarlanmıştır. Dekoratif taş , yapay taş ya da kültür taşı olarak adlandırılan bu ürünlere günlük yaşantımızda ofis tasarımlarında , mağaza tasarımlarında , cafe tasarımı, bar tasarımlarınızda kısacası yaşam alanlarınızda kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

İrtibat Bilgileri

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında , villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanlarımız için tıklayınız.

ARKHESTONE Dekoratif Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44

Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone