salon duvar taşları çeşitleri

dekoratif salon duvar taşları çeşitleri
Ağustos 29, 2016
DEKORATİF TAŞ NEDİR ?
Kasım 2, 2016

salon duvar taşları çeşitleri

Salon Duvar Taşları Çeşitleri

 

Evlerin şık güzel ve gösterişli olmasını kim istemez ki. Elbette herkesin hayalindedir dekoratif bir şekilde dizayn edilmiş özel kaplamalar ile tasarlanmış ve kaliteli malzemelerden yapılan bir evde yaşamayı. Gösterişli mutfaklarda yemek yemeyi, duvarlarını özel kaplamalarla süslenmiş salonda oturmayı. Aslında hayallerin gerçeğe dönüşmesi çok kolay oldu. Herkes oturduğun evin duvarlarını özel duvar taşları modelleri ile döşeyerek şık ve estetik görünüm elde edebilirler aslından Bunun için tek yapılması gerek kaplama duvar taşları seçiminde bulunmaktadır.

 

Eskidiğimiz mekânı eskiden salon vb. gibi yerlerin duvarlarını duvar kâğıtları ile süsleyerek hoş bir görüntü yaratmaya çalışırlar. Fakat duvar kâğıtları zaman geçtikçe eskiyerek duvardan kalkar çirkin bir görüntü saçardı etrafa. Sonra onu kaldırarak tekrar yerine yenisi getirilerek tekrar duvar kâğıtları ile kaplanır. Ama şimdi duvar kâğıdı salon süslemelerinde çoktan yerini kaybetti. Duvar kâğıtlarının tahtını salon duvarı taş kaplama modellerine bıraktı.

 

 Salon duvarı taş kaplama

 

Salon ev dekorasyonlarında günümüz zaman diliminde hayal gücünde sınır ve model tanımıyor. Geçmiş yıllarda çok popüler olan duvar kâğıtlarının şimdi ise yüzüne bakılmaz hale geldi neredeyse. Onun yerine kullanılan salon duvarı taş kaplamalar duvar kâğıtlarını çoktan unutturdu. Çünkü salon duvarı taş kaplamalar salona ayrı bir atmosfer yaramaktadır. Salon duvarı taş kaplama çeşitleri duvar örnekleri renkli veya tek tip taşlardan oluşmaktadır. Duvarın bir bölümünü kaplayan duvar taş kaplamaları özellikle salon dekorasyonların da en çok tercih edilmektedir.

 

Salonlarına taş kaplamalar ile dekorasyon yapmak isteyenler salon duvarlarını bir bölümünü düz taş veya renkli taşlardan oluşan kaplama i tekniği ile hoş bir görüntü elde edebilirler. Duvar taş kaplamalar kültürel motifler içiren taşlardan oluşmaktadır. Bu sayede salonlara şık ve otantik bir görünüm sağlıyor. Taş kaplamalar sağlam olduğu için yıllarca kullanılabilir oldukça da uzun ömürlüdür.

 

Duvar kâğıdında yaşanan yırtılma çizilme gibi sorunlar kullanan kişini canını bir hayli sıkmakta ve maddi açıdan da çok pahalıya gelmektedir. Taş kaplamayı bir kere yapmanız durumunda uzun yıllar kullanabilirsiniz. . Duvar taş kaplamalarını sadece salonlarınız için değil yaşadığınız evin her yerine yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir